با حضور وزیر اقتصاد و اعضای هیات واگذاری صورت گرفت؛

بررسی شرایط واگذاری سهام شرکت‌های پالایش نفت امام خمینی، پرسپولیس و استقلال

بررسی شرایط واگذاری سهام شرکت‌های پالایش نفت امام خمینی، پرسپولیس و استقلال
کدخبر : 46885

سیصد و نود و پنجمین جلسه هیات واگذاری با حضور دکتر خاندوزی رئیس هیات و سایر اعضاء در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد و در این نشست تصویب قیمت، شرایط واگذاری، واگذاری بابت رد دیون و فروش سهام از طریق بازار سرمایه شرکت‌های پالایش نفت امام خمینی(ره) (شازند)، فرهنگی ورزشی استقلال، فرهنگی ورزشی پرسپولیس و صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان مورد بررسی و تصویب هیات قرار گرفت.

در سیصد و نود و پنجمین جلسه هیات واگذاری که صبح امروز در وزارت اقتصاد با حضور احسان خاندوزی رئیس هیات واگذاری و سایر اعضاء برگزار شد؛ تصویب قیمت سهام پالایشگاه امام خمینی (ره) (شازند) جهت واگذاری به بانک‌های صنعت و معدن، توسعه تعاون، پست بانک، بانک مسکن، بانک ملی، بانک سپه، بانک کشاورزی و بانک توسعه صادرات به منظور افزایش سرمایه آن‌ها مطرح شد.

همچنین تصویب قیمت پایه و شرایط واگذاری سهام شرکت‌های فرهنگی ورزشی استقلال و فرهنگی ورزشی پرسپولیس جهت عرضه از طریق بازار سرمایه از مواردی دیگری بود که در دستور کار امروز هیات واگذاری قرار گرفت و در خصوص آن تصمیم‌گیری شد. قیمت‌گذاری مجدد شرکت صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان بابت رد دیون به سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی‌ کشوری و لشگری نیز آخرین دستور کار هیات واگذاری در نشست امروز بود که مورد بررسی و تصویب این هیات قرار گرفت.

 

شادا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید