فولاد خراسان/

حضور فولاد خراسان در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

حضور فولاد خراسان در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران
کدخبر : 46999

فولاد خراسان در چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با رویکرد بومی‌سازی، افزایش توان ساخت داخل و توسعه تکنولوژی حضور یافت.

در این رویداد تخصصی که به همت انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران برگزار شد، فولاد خراسان به عنوان یک عضو مؤثر در انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و همچنین توانمندسازی سازندگان و تولیدکنندگان (قطعات و تجهیزات، مواد اولیه و مصرفی) در کنار دیگر شرکت های بزرگ فولادی و معدنی، شرکت‌های دانش بنیان و سازندگان مطرح داخلی حضورفعال دارد.

مجتمع فولاد خراسان با برپایی غرفه در سالن B نمایشگاه، علاوه بر معرفی قطعات و تجهیزات مورد نیاز برای بومی سازی و ساخت داخل میزبان تولیدکنندگان، سازندگان داخلی وعلاقه مندان است.

در این رویداد برگزاری میز تعمیق ساخت داخل زنجیره آهن و فولاد با امضای قراردادهایی در حوزه بومی سازی و توسعه تکنولوژی، انعقاد تفاهم نامه چند جانبه حمایت از بومی سازی در زنجیره آهن و فولاد، تقدیر از چهره های تاثیرگذار زنجیره آهن و فولاد ایران، اهدای تندیس جایزه ملی فولاد ایران به برگزیدگان (شرکت های دانش بنیان و سازندگان برتر داخلی اجرا خواهد شد.

گفتنی است نمایشگاه اختصاصی در فضایی به وسعت بیش از 5 هزار مترمربع و با حضور بیش از 120 شرکت فولادی، معدنی، دانش بنیان و سازندگان مطرح داخلی از امروز 20 دی 1401 به مدت سه روز در هتل المپیک تهران برگزار شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید