صندوق تامین خسارت های بدنی/

مدیرعامل بیمه ایران سالروز تأسیس صندوق تامین خسارت های بدنی را تبریک گفت

مدیرعامل بیمه ایران سالروز تأسیس صندوق تامین خسارت های بدنی را تبریک گفت
کدخبر : 47210

حسن شریفی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت سهامی بیمه ایران در پیامی با تبریک فرارسیدن سالروز تاسیس صندوق تأمین خسارت های بدنی ،تشکیل این صندوق برای دستگیری از افراد در حوزه های مرتبط را از جمله اقدامات مهم قانونگذار در تحقق بسط عدالت اجتماعی به عنوان یکی از اصول مهم در انقلاب اسلامی برشمرد.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

یکی از اصول مهم در انقلاب اسلامی ایران بسط عدالت اجتماعی با هدف برخورداری قشر محروم و کم برخوردار از منافع ملی می‌باشد. این مهم فارغ از انگیزش افراد اما با تأسیس سازمان و نهادهای مربوط عینیت خواهد یافت. تشکیل صندوق تامین خسارت‌های بدنی با نگاه عدالت محور قانونگذار و برای دستگیری از افراد در حوزه های مرتبط از جمله این درایت ورزی های قانونگذار می‌باشد. تلاش مدیران صندوق در استفاده بهینه از منابع در اختیار و توسعه فرهنگ بیمه در میان اقشار جامعه  از ثمرات خدمت بی منت در این نهاد تلقی میشود.

اینجانب فرارسیدن سالروز تاسیس صندوق را به مدیر انقلابی و همه ارکان صندوق تبریک عرض نموده و آمادگی مجموعه معظم بیمه ایران برای هرگونه همکاری و استفاده از منابع سخت افزاری و نرم افزاری برای توسعه این نهضت خدمت‌رسانی را اعلام میدارم

امیدوارم در سایه هم افزایی کل صنعت بیمه، مردم عزیز بیشترین بهره را از خدمات بیمه داشته باشند.

حسن شریفی – مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت سهامی بیمه ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید