بانک مسکن/

 بازدید سرپرست بانک مسکن از شعبه میرداماد در سالروز تاسیس بانک

 بازدید سرپرست بانک مسکن از شعبه میرداماد در سالروز تاسیس بانک
کدخبر : 47313

دکتر علی عسکری در هشتاد و چهارمین سالروز تاسیس بانک مسکن از شعبه میرداماد که به صورت کشیک فعال است، بازدید به عمل آورد.

دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن از شعبه ارزی ریالی میرداماد که به عنوان شعبه کشیک این بانک دایر است، بازدید به عمل آورد.

طی این بازدید صابر عسکرپور عضو هیات مدیره و معاون امور مالی و علی کشاورز عضو هیات عامل بانک

و معاون امور شعب و بازاریابی، سرپرست بانک مسکن را همراهی می‌کردند.

دکتر عسکری در این بازدید ضمن تبریک هشتاد و چهارمین سالروز تاسیس بانک مسکن اظهار امیدواری کرد که با تلاش کارکنان ساعی بانک، اهداف و رسالت‌های این بانک توسعه‌ای و تخصصی هر چه بیشتر محقق شده و در آینده موفقیت‌های بیشتری کسب شود.

وی با بیان اینکه بانک‌ها از جمله سازمان‌هایی هستند که همواره در شرایط مختلف امر خدمت رسانی به مردم را در دستور کار خود دارند، گفت: شعبه میرداماد از جمله شعب بانک مسکن است که امروز فعال بوده و به تازگی بازسازی شده؛ به همین سبب در سالروز تاسیس بانک مسکن به این شعبه که اولین روزهای بازگشایی مجدد آن است آمدیم که ضمن بازدید از فعالیت‌های بانک به همکاران خداقوت و این روز را به آنان تبریک بگوییم.

لازم به ذکر است طی جلسه‌ای کوتاه در محل شعبه با حضور رئیس و معاونان آن موقعیت و برنامه‌های شعبه مورد ارزیابی قرار گرفت و سرپرست بانک مسکن رهنمودها و راهکارهای لازم برای ارتقای کار شعبه میرداماد را به مسئولان آن ابلاغ کرد.

شعبه ارزی ریالی میرداماد یکی از شعبه‌های ممتاز بانک مسکن است که به تازگی بازسازی و نوسازی و آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی شده است.

 

هیبنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید