در پی حضور چشمگیر خانواده صنعت بیمه در راهپیمایی غرورآفرین بیست و دوم بهمن:

مهندس مجید بهزادپور و همراهان از غرفه بیمه مرکزی بازدید کردند

مهندس مجید بهزادپور و همراهان از غرفه بیمه مرکزی بازدید کردند
کدخبر : 49703

رئیس کل بیمه مرکزی و تنی چند از مدیران ارشد نهاد ناظر و همچنین مدیران عامل شرکت های بیمه در حاشیه راهپیمایی بیست و دوم بهمن با حضور در غرفه بیمه مرکزی از روند خدمات رسانی به راهپیمایان بازدید کردند.

در این دیدار که دکتر مجید مشعلچی _قائم مقام بیمه مرکزی_، _ مصطفی رئوفی _مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل_ و تنی چند از مدیران ارشد صنعت بیمه، مهندس مجید بهزادپور را همراهی می کردند از نزدیک در جریان ارائه خدمات و محصولات ترویجی به راهپیمایان پرداختند.

بر اساس این گزازش رئیس کل بیمه مرکزی در این دیدار صمیمانه بر عزم راسخ نهاد ناظر و سایر ارکان صنعت بیمه برای خدمت بی منت و همراهی با سیاست های اقتصادی و اجتماعی دولت مردمی تاکید کرد و از خادمان بیمه خواست تا با توان مضاعف برای ساختن فردای بهتر شایسته ترین مردم دنیا تلاش کنند.

گفتنی است مجید بهزادپور پیش از این علاوه بر بیانیه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در نشست خبری ویژه ۲۲ بهمن نیز نسبت به دستاوردهای اخیر صنعت بیمه در مقابله با جنگ ترکیبی دشمنان، تحریم های ناجوانمردانه و راهکارهای برون رفت از چالش های موجود سخن گفته و دیدگاه های خود را مطرح کرده است.

 

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید