فولاد خراسان/

صعود سه پلّه ای فولاد خراسان در فهرست 100 شرکت برتر ایران

صعود سه پلّه ای فولاد خراسان در فهرست 100 شرکت برتر ایران
کدخبر : 49726

شرکت «مجتمع فولاد خراسان» در رتبه بندی سالانه سازمان مدیریت صنعتی، علاوه بر تداوم حضورش در فهرست 100 شرکت برتر ایران، جایگاه خود را در این رتبه بندی سه پله ارتقا داد.

در بیست و پنجمین همایش رتبه‌بندی شرکت های برتر ایران تحت عنوان IMI100، فولاد خراسان در میان صد شرکت برتر ایران با 3 رتبه صعود در جایگاه هفتاد و یکمین شرکت برتر ایرانی قرار گرفت.

در بیست و پنجمین همایش شرکت های برتر ایران (IMI-100) که بهمن ماه امسال برگزار شد، رتبه بندی سال ۱۴۰۱ شرکت های ایرانی ( براساس اطلاعات سال مالی ۱۴۰۰) منتشر شد که شرکت مجتمع فولاد خراسان، در این فهرست از جایگاه 74 به رتبه 71 صعود کرده است.

این همایش با حضور مقامات ارشد کشور، نمایندگان کمیسیون های اقتصادی و صنایع و معادن، مدیران ارشد بنگاه‌های اقتصادی، سازمان‌ها و اساتید و صاحب نظران حوزه مدیریت و اقتصاد و جمع کثیری از فعالان و خبرگان صنعت، تولید، خدمات و تجارت در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

این رتبه بندی هر ساله بر اساس میزان فروش و عملکرد مالی شرکت ها و موسسات تجاری و با استناد به صورت های مالی تائید شده و ارزش افزوده ، میزان دارایی و اشتغالزایی، سودآوری و ارزش بازار انجام می گیرد که امسال نیز ضمن اعلام مهمترین نتایج رتبه بندی بنگاه های اقتصادی و ارائه گزارشی از وضعیت رشته های مختلف کسب و کار در کشور از شرکت های پیشرو و شرکت های دارای رتبه های ویژه تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است؛ سازمان مدیریت صنعتی هر ساله رتبه بندی شرکت های برتر ایران را انجام می دهد. این رتبه بندی که 500 شرکت بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد کشور را معرفی می کند با هدف شناسایی جایگاه بنگاه های اقتصادی و گروه های صنعتی (رشته های مختلف کسب و کار) گسترش رقابت بین بنگاه های اقتصادی و کمک به سیاست گذاران اقتصادی کشور انجام می شود.

روابط عمومی فولاد خراسان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید