مدیر مرکز تعالی سازمانی در بیستمین همایش ملی تعالی سازمانی:

اضافه شدن ۶ شرکت به جمع شرکت‌های برتر نسبت به سال گذشته

اضافه شدن ۶ شرکت به جمع شرکت‌های برتر نسبت به سال گذشته
کدخبر : 50367

مدیر مرکز تعالی سازمانی گفت: در بیستمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی، ۵۵ شرکت برگزیده شدند که نسبت به سال گذشته، ۶ شرکت به جمع شرکت‌های برتر اضافه شده‌اند.

حمیدرضا بابایی مدیر مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی در بیستمین همایش ملی تعالی سازمانی اظهار کرد: در ابتدا از شرکت‌هایی که در زمینه جایزه تعالی داوطلب بودند تشکر می‌کنم چرا که این شرکت‌ها در زمینه تعالی تلاش می‌کنند تا سازمان خود را به نتیجه های مطلوب برسانند. این دوره با محوریت تعالی سازمانی و تحول دیجیتال در حال برگزاری است.

وی گفت: آموزش و تبادل تجربیات در مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریتی یکی از امور مهمی است که در سال‌های گذشته انجام شده که علاوه بر آن جایزه ملی تعالی سازمانی نیز به شرکت‌های متعالی اهدا می‌شود. البته در زمینه توانمندسازی، آموزش و تبادل تجربیات گواهینامه‌هایی نیز به شرکت‌کنندگان در دوره‌ها اعطا می‌شود.

بابایی ادامه داد: در این زمینه تورهای تعالی سازمانی نیز برگزار می‌شود که در این راستا سال گذشته نیز فعالیت های خوبی شاهد بودیم. همچنین در مرکز تعالی سازمانی مدل‌هایی بر اساس نیازهای سازمان‌های خاص نیز طراحی شده و ویرایش‌هایی در این قوانین نیز در حال تألیف بوده که بخشی از آن به نتیجه رسیده است.

مدیر مرکز تعالی سازمانی تصریح کرد: امسال تلاش کردیم گزارش‌ها را سه ماه زودتر از سال‌های گذشته ارائه کنیم تا شرکت‌ها بتوانند اقدامات بهبود را انجام دهند. در همین راستا جلساتی برای مدیران صنایع برگزار کردیم تا در این زمینه اقدامات لازم انجام شود. همچنین از سازمان‌ها دعوت می‌کنیم تا سیستم‌های خودارزیابی را در سازمان خود اجرا کنند.

بابایی بیان کرد: در این دوره جایزه، ۵۵ شرکت برگزیده شدند که نسبت به سال گذشته، ۶ شرکت به جمع شرکت‌های برتر اضافه شده‌اند. حضور سازمان‌ها از نظر ابعاد سازمانی شامل ۷۰درصد و سازمان‌های کوچک حدود ۷درصد و شرکت‌های متوسط حدود ۲۲درصد در این جایزه شرکت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد ثبت نام متقاضیان در کل دوره‌ها ۱۴۷۱ شرکت بوده‌اند که ۱۲۷۹ ارزیاب آموزش دیده آماده ارزیابی فرآیندهای شرکت‌ها بوده‌اند.

شایان ذکر است؛ جایزه ملی تعالی سازمانی از سال ۸۲ و با هدف ایجاد فضای رقابتی در تعالی سازمان‌ها، ایجاد زمینه تبادل اطلاعات موفق و الگوبرداری دیگر سازمان ها ایجاد شده است.

ایراسین

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید