سایپا/

آغاز پیش ثبت نام فروش محصولات سایپا به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم(ص)

آغاز پیش ثبت نام فروش محصولات سایپا به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم(ص)
کدخبر : 50385

طرح پیش ثبت نام فروش عادی و حمایت از خانواده و جوانی جمعیتِ گروه سایپا به مناسبت مبعث پیامبر اکرم(ص) از ساعت 13 روز یکشنبه 30 بهمن ماه تا ساعت 13 روز سه شنبه 2 اسفندماه انجام و ثبت نام نهایی از حائزین شرایط از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 3 اسفند ماه تا تکمیل ظرفیت انجام خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا به منظور پاسخ به درخواست خرید مشتریان اقدام به فروش محصولات خود در دو طرح پیش فروش عادی و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت کرده است.

در این دو طرح پیش فروش، محصولاتی چون ساینا.اس دوگانه سوز، کوییک جی ایکس، کوییک.آر جی ایکس و کوییک.آر اتوماتیک با تاریخ تحویل آذر الی اسفند ماه 1402 عرضه شده است.

بر اساس این طرح متقاضیان می توانند از ساعت 13 روز یکشنبه 30 بهمن ماه تا ساعت 13 روز سه شنبه 2 اسفند ماه به مدت 2 روز با مراجعه به سایت saipa.iranecar.com نسبت به انجام پیش ثبت نام و دریافت رمز و کد کاربری اقدام کنند. همچنین متقاضیان می بایست در این مدت نسبت به وکالتی کردن حساب و تکمیل موجودی حداقل به مبلغ یک میلیارد و صد میلیون ریال(1.100.000.000 ریال) در این حساب تا آغاز ثبت نام اقدام کنند.

علاوه بر این در مرحله پیش ثبت نام هیچ گونه برداشت وجهی توسط شرکت از حساب مذکور صورت نمی پذیرد و اولویت جهت ثبت درخواست متقاضیان وجود ندارد.

این گزارش می افزاید: متقاضیان حائز شرایط می توانند از ساعت 9 روز چهارشنبه 3 اسفند ماه با مراجعه به سایت مذکور جهت ثبت نام و پرداخت یکباره وجه تا تکمیل ظرفیت مراجعه کنند.

گفتنی است امکان پیش ثبت نام در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز همزمان از ساعت 13 روز یکشنبه 30 بهمن ماه به مدت 3 روز جهت متقاضیان فراهم است و این طرح به افتتاح حساب وکالتی نیاز ندارد.

 

سایپانیوز

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: