در سه‌شنبه‌های پاسخگویی مطرح شد؛

تدوین برنامه عملیاتی بیمه رازی با توجه به پنج چرخش استراتژیک

تدوین برنامه عملیاتی بیمه رازی با توجه به پنج چرخش استراتژیک
کدخبر : 50609

سرپرست مدیریت برنامه ریزی و تحول بیمه رازی از طراحی و تدوین برنامه عملیاتی این شرکت در سال 1402 خبر داد و گفت: پنج چرخش استراتژیک بیمه رازی نقشه راه شرکت در رسیدن به اهداف کلان شرکت است و با توجه به این موارد برنامه عملیاتی بیمه رازی در سال آینده در حال طراحی و تدوین است.

آی‌ناز فرزانه مقدم که مهمان پنجاه و هشتمین سه‌شنبه‌های پاسخگویی بود با اشاره به اینکه پنج چرخش استراتژیک مسیر حرکتی شرکت را نشان می‌دهد، گفت: در شرکت بیمه رازی با توجه به پنج چرخش استراتژیک برنامه ریزی سال 1402 طراحی و تدوین شده که پیش بینی می‌شود بعد از بررسی‌های نهایی، برنامه سال آینده طی دو هفته آینده ابلاغ شود.

او ادامه داد: متناسب با برنامه عملیاتی 1402 توسعه و بهینه سازی ابزارها در دستور کار قرار دارد و در این مسیر به‌روزرسانی سند برنامه استراتژیک شرکت محقق شود و این موارد در حالی مطرح می‌شود که باید شرایط شرکت، صنعت بیمه و اقتصاد کشور با دقت بسیاری بررسی قرار گیرد.

فرزانه مقدم در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ریزی 1402 تنها معطوف به کلیات عملیات شرکت است یا برای هر واحد ستادی برنامه ریزی مجزایی انجام خواهد گرفت، یادآور شد: اهداف، برنامه‌ها و ماموریت خاصی با همراهی مدیران ستادی برای واحدهای فنی و غیر فنی شرکت بیمه رازی طراحی و تدوین خواهد شد که این برنامه در راستای برنامه و اهداف کلان سازمان خواهد بود.

سرپرست مدیریت برنامه ریزی و تحول بیمه رازی، بیان کرد: بودجه ریزی برنامه‌های عملیاتی ستاد و شعب با همراهی همکاران واحد مالی صورت خواهد گرفت.

او بیان کرد: تلاش مجموعه بر آن است تا برنامه عملیاتی شعب استانی طی دو هفته آینده ابلاغ شود که ظرفیت هر استان در تدوین برنامه عملیاتی بسیار حائز اهیمت است.

فرزانه مقدم خاطرنشان کرد: برای دستیابی به بالاترین کیفیت خروجی هر برنامه، باید به صورت مستمر عملکرد مورد بررسی قرار گیرد از این‌رو عملکرد شعب استانی همواره مورد بررسی خواهد بود و از سوی دیگر مدیران شعب استانی برای پیشبرد اهداف شعبه خود می‌توانند با مدیریت برنامه ریزی و تحول ارتباط داشته باشند.

سرپرست مدیریت برنامه ریزی و تحول تاکید کرد: در راستای دستیابی به اهداف خرد و کلان شرکت نیاز به اصلاح و به‌روزرسانی زیرساخت در مجموعه احساس می‌شود که در این زمینه اقدامات قابل توجهی انجام گرفته و از آن‌ها می‌توان به طراحی داشبورد مدیریتی از سوی مدیریت فناوری اطلاعات اشاره کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید