ایران خودرو/

ثبت رکورد بی سابقه تولید هفتگی در ایران خودرو

ثبت رکورد بی سابقه تولید هفتگی در ایران خودرو
کدخبر : 50755

گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد در چهل و نهمین هفته از سال جاری، رکورد جدیدی را در تولید هفتگی محصولات خود در دو بخش سواری و تجاری به ثبت برساند.

بزرگ ترین خودروساز خاورمیانه با تولید ۱۶ هزار و ۶۵۷ دستگاه خودرو سواری و تجاری سنگین و نیمه سنگین در هفته ۴۹ امسال منتهی به پنجم اسفندماه، رقم جدیدی را در تولید هفتگی ثبت کرد و به این ترتیب رکورد تولید خودروهای کامل طی آمارهای تولید هفتگی امسال شکسته شد.

براساس این گزارش، این تعداد تولید هفتگی از بهمن ماه سال گذشته نیز بی سابقه است که با همدلی و وفاق کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو شبکه تامین محقق شده است.

همچنین این گروه صنعتی از ابتدای امسال تا پایان هفته ۴۹ منتهی به پنجم اسفندماه، توانسته ۵۹۰ هزار و ۵۳۵ دستگاه خودرو سواری و تجاری به تولید برساند و با احتساب خودروهای موجود در فرآیند حمل و همچنین دارای پلاک آماده حمل، از ابتدای سال حدود ۶۲۳ هزار دستگاه خودرو را عرضه کرده است.

گروه صنعتی ایران خودرو در روزهای پایانی سال با شتاب بخشیدن به فرآیند تامین و تولید، افزایش قابل توجهی را نسبت به سال گذشته رقم خواهد زد و به این ترتیب اهداف تعیین شده را محقق خواهد کرد.

 

ایکوپرس

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید