با حضور مدیرعامل بانک دی؛

مراسم اختتامیه «رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر» برگزار شد

مراسم اختتامیه «رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر» برگزار شد
کدخبر : 50778

مدیرعامل بانک دی در روز پایانی «رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر» ضمن بازدید از غرفه‌های سازمان اقتصادی کوثر و شرکتهای تابعه بر ضرورت توسعه دامنه تعاملات فیمابین تأکید کرد.

در روز پایانی «رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر» علیرضا قیطاسی، مدیرعامل بانک دی، به همراه جمعی از مدیران ارشد بانک با حضور در نمایشگاه و بازدید از غرفه‌های سازمان اقتصادی کوثر ضمن آشنایی با دستاوردهای شرکتهای تابعه سازمان اقتصادی کوثر، با مدیران ارشد شرکتها درباره گسترش دامنه خدمات بانکی و توسعه تعاملات فیمابین گفتگو کرد.

دراین بازدیدها زمینه‌های مرتبط با تمرکز منابع شرکتهای تابعه سازمان اقتصادی کوثر در بانک و حمایت بانک از محصولات دانش بنیان این شرکت‌ها بررسی شد.

همچنین درمراسم اختتامیه این رویداد، علیرضا قیطاسی به همراه ناصر فخاری، مدیر عامل و نایب رییس هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر، و جمعی از مدیران شرکت‌های تابعه سازمان اقتصادی کوثر و نمایندگان مجلس با حضور در مراسم رونمایی از سامانه هوشمند سازمان اقتصادی کوثر، ضمن امضاء نمادین پوستر الکترونیک این سامانه از جمعی از شرکتهای برگزیده این نمایشگاه و همچنین شرکتهای دانش بنیان تقدیر کرد.

 

روابط‌عمومی بانک دی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید