سمات/

سمات، مجمع الکترونیک ۶ شرکت را برگزار کرد

سمات، مجمع الکترونیک ۶ شرکت را برگزار کرد
کدخبر : 50832

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد : مجمع ۶ شرکت را به صورت الکترونیک با استفاده از سامانه (دیما) برای سهامداران در بهمن ماه برگزار کرد.

مجمع صاحبان سهام 6 شرکت حاضر در بازار سرمایه به صورت الکترونیک از طریق درگاه یکپارچه مجامع الکترونیک «دیما» در بهمن ماه سال جاری از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی به صورت آنلاین برگزار شد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، مجامع شرکت‌های «پدیده شیمی قرن‌، سرمایه گذاری ساختمانی بین المللی نام آوران مهندسی‌، پخش البرز‌، سرمایه گذاری ساختمانی اعتماد گستر، شیشه سازی مینا‌ و سرمایه گذاری توسعه آذربایجان‌» با دستور جلسه‌های «تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضای هیات مدیره، افزایش سرمایه و...» در دومین ماه زمستان امسال از طریق درگاه یکپارچه مجامع الکترونیک «دیما» برگزار شده است.

درگاه یکپارچه مجامع الکترونیک در یک نگاه

این گزارش می افزاید : درگاه یکپارچه مجامع الکترونیک «دیما»، جهت سهولت دسترسی کلیه سهامداران به مجامع عمومی شرکت‌های بورسی و ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت الکترونیک مهیا شده و این سامانه با بهره گیری از فناوری های نوین، بدون محدودیت های جغرافیایی، امکان برگزاری در بستری امن را برای سهامداران فراهم کرده است.

 مزایای سامانه «دیما»

گفتنی است بهره گیری از بستر سجام جهت احراز هویت سهامداران، شفافیت بالا به واسطه رأی گیری الکترونیکی، امکان حضور نهادهای نظارتی در مجامع به روش الکترونیکی، حضور همزمان سهامداران در چند مجمع، امکان پرسش و پاسخ میان سهامداران و هیات رئیسه مجمع و وجود تالار گفت و گو جهت تعاملات بین سهامداران از مزایای سامانه دیما به شمار می‌رود.

لازم به ذکر است : سهامداران برای حضور در مجمع الترونیک می بایست در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت شده باشند تا دسترسی آن ها برای ورود به جلسه مجمع فعال شود.

 

روابط عمومی سمات

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید