مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی شرکت ذوب آهن اصفهان:

جانبازان اسطوره های مقاومت ایران اسلامی

جانبازان اسطوره های مقاومت ایران اسلامی
کدخبر : 50849

جشن گرامیداشت سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز با برنامه ریزی روابط عمومی و امور شهدا، جانبازان و ایثارگران شرکت، ششم اسفند ماه با حضور جمعی از مدیران، جانبازان و ایثارگران ذوب آهن اصفهان در تالار آهن برگزار شد.

در این جشن با شکوه با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هنری از جانبازان و ایثارگران شرکت تجلیل شد.

آیت الله رهبر، مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی شرکت به تشریح قیام کربلا، نقش ابوالفضل العباس(ع) و فداکاری های او در واقعه جانگداز عاشورا و نقش حضرت امام سجاد(ع) و زینب کبری(س) در تداوم قیام عاشورا و پیام رسانی حماسه کربلا پرداخت.

وی گفت: ابوالفضل العباس(ع) به عنوان پرچمدار کربلا، قبل از شهادت به افتخار جانبازی نایل شد و این افتخاری است برای جانبازان کشور اسلامی ما که روز ولادت  فرخنده ایشان به نام روز جانباز نامیده شده است.

آیت الله رهبر به اهمیت نقش رزمندگان، آزادگان، جانبازان و شهدای سرافراز وخانواده های آن ها در پیروزی های دوران دفاع مقدس و پیشرفت و امنیت موجود در کشور پرداخت و گفت: نقش جانبازان ذوب آهنی در امر تولید اقتصادی و پیشبرد برنامه های شرکت بی بدیل و از اهمیت خاصی برخوردار است.

 مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی شرکت تأکید کرد: با قدردانی از جانبازان و ادامه دادن راه شهدا، مشکلات اقتصادی و اجتماعی کشورمان رفع خواهد شد.

احمد اکبری مشاور مدیرعامل شرکت در امور ایثارگران نیز با ابلاغ پیام مهدی کوهی مدیرعامل شرکت به حماسه آفرینان دوران دفاع مقدس به رشادت و مقاومت جانبازان و رزمندگان اسلام در دوران سخت و طولانی دفاع مقدس پرداخت و گفت: موفقیت های جامعه ایران مرهون فداکاری جانبازان است و امروز نیز باید با تمام توان و بصیرت انقلابی خود همچنان در صحنه باشند و در جهت شکست توطئه ها و تحریم اقتصادی دشمن و رفع نابسامانی های موجود تلاش نمایند.

محسن سلیمیان سرپرست امور شهدا، جانبازان و ایثارگرا ن شرکت نیز درگفتگو با خبرنگار هفته نامه آتشکار گفت: جانبازان اسطوره های مقاومت هستند که فداکاری های آن ها در تاریخ ثبت شده و همه ما مدیون همت و ایثار این عزیزان هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید