کیش/

کیش میزبان برگزاری کنگره بین المللی پزشکی

کیش میزبان برگزاری کنگره بین المللی پزشکی
کدخبر : 51008

کنگره بین المللی پزشکی به میزبانی جزیره کیش با محوریت "کاربرد تکنولوژی های نوین سلول های بنیادی و ژنتیک در پزشکی فرد محور" برگزار می شود.

کنگره بین المللی پزشکی به همت مرکز تحقیقات زیست فناوری کاربردی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش و همچنین مرکز اروپایی پزشکی فردمحور دوسلدروف آلمان از روز چهارشنبه 17 تا جمعه 19 اسفند در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این کنگره پزشکی، معرفی کاربرد های شناسه ژنتیک افراد در پیشگیری، تشخیص و درمان فرد محور بیماری ها می باشد.

بر اساس این گزارش، تست های پزشکی فردمحور در بیماری های قلبی وعروقی،کاربردهای سلول درمانی در پزشکی فردمحور، شخصی سازی درمان سرطان ها،کاربرد سلول های مزانشیمال در جوانسازی پوست، آینده درمان های فردمحور انکولوژی، پزشکی فردمحور در تصویربرداری، پزشکی فردمحور و ناباروری و تست های مرتبط، اثرات درمان های فرد محور سلول های مزانشیمال در بیمارهای مغز واعصاب، نقش سلول های مزانشیمال در جوانی و جلوگیری از پیری و پانل های پرسش و پاسخ از جمله موضوعاتی است که در این کنگره بین المللی سه روزه بررسی می شود.

گفتنی است بالغ بر 250 شرکت کننده از دانشگاه های معتبر کشور و دانشگاه کلن آلمان تا کنون برای حضور در این کنگره نام نویسی کردند و با برگزاری این رویداد بستری مناسب برای بررسی مسائل 29 رشته تخصصی و فوق تخصصی و علوم پایه با مجوز وزارت بهداشت فراهم می شود.

دکتر "مسعود خدیوی" رئیس انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران، دکتر "بابک نیکومرام" رئیس انجمن جراحی پلاستیک ایران، دکتر "امید معمار صادقی" متخصص ایمونولوژی و فوق تخصص جراحی پوست از آمریکا، پروفسور "کریم نیرنیا" رئیس مرکز بین المللی پزشکی فردمحور آلمان وپروفسور "یورگن هشلر" رئیس انجمن سلول های بنیادی آلمان، همچنین اساتید برجسته دانشگاهای علوم پزشکی و شریف در این رویداد حضور خواهند داشت.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید