همزمان با آئین کاشت طرح بزرگ حراکاری در خوریات بندرماهشهر/

مشارکت پتروشیمی‌ بوعلی سینا در طرح بزرگ حراکاری خوریات بندرماهشهر

کدخبر : 51109

همزمان با آئین کاشت طرح بزرگ حراکاری در خوریات بندرماهشهر، مدیران کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری استان خوزستان از مشارکت شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در این طرح تقدیر کردند.

همزمان با آئین کاشت طرح بزرگ حراکاری در خوریات بندرماهشهر که با حضور مسئولین ارشد استانی و شهرستان برگزار شد. مدیران کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری استان خوزستان در راستای صیانت از جنگل ها و توسعه درختکاری از مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا تجلیل کردند.

در متن مدیران کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری استان خوزستان خطاب به دکتر احمدزاده مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا آمده است:

جناب آقای دکتر احمدزاده مدیرعامل محترم شرکت پتروشیمی بوعلی سینا با سلام و احترام اینک که با اهتمام جدی جنابعالی در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و دولت محترم مبنی بر صیانت از جنگل ها و توسعه درختکاری در کنار سربازان انفال برگ زرینی از تاریخ افتخارات استان ورق خورده است. برخورد لازم می‌دانم از تلاش مخلصانه و بی شائبه شما صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم‌. امید است با اندیشه ای پویا و عزمی راسخ در امر احیای عرصه های کشور و خدمت به اسلام و مسلمین با استعانت از خداوند متعال در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) همواره موفق و پیروز باشید.

محمد جواد اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان سید محمد تقی سجادی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان

 

مشارکت پتروشیمی‌ بوعلی سینا در طرح بزرگ حراکاری خوریات بندرماهشهر

تالار مناقصه پتروشیمی بوعلی سینا

تالار آگهی پتروشیمی بوعلی سینا

مجله پتروشیمی بوعلی سینا

پیچ اینستاگرام پتروشیمی بوعلی سینا

کانال آپارات پتروشیمی بوعلی سینا

کانال یوتیوب پتروشیمی بوعلی سینا

اطلاعات نماد بورسی پتروشیمی بوعلی سینا (بوعلی)

 

روابط عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید