همراه اول/

جوایز ویژه برای فعالسازی آوای انتظار همراه اول

جوایز ویژه برای فعالسازی آوای انتظار همراه اول
کدخبر : 51276

دارندگان سیمکارت های دائمی و اعتباری همراه اول می توانند از تاریخ 6 تا 29 اسفند ماه با عضویت در سرویس آوای انتظار همراه اول در قرعه‌کشی 5 گوشی هوشمند و 15 هدفون شرکت کنند.

دارندگان سیمکارت های دائمی و اعتباری همراه اول می توانند از تاریخ 6 تا 29 اسفند ماه با عضویت در سرویس آوای انتظار همراه اول و انتخاب یکی از آواهای انتظار منتخب در کمپین «یه انتظار شنیدنی یه انتخاب پرجایزه»، در قرعه‌کشی 5 گوشی هوشمند سامسونگ مدل A33 و 15 هدفون JBL مدل Tune 230 شرکت کنند.

شایان ذکر است اگر دارندگان سیمکارت های اعتباری یا دائمی همراه اول در حال حاضر آوای انتظار رایگان، 300 تومانی، 1000 تومانی یا 1500 تومانی فعال داشته باشند نیز  می‌توانند با فعال کردن یکی از این آواهای منتخب، وارد قرعه‌کشی جوایز این طرح شوند.  

همچنین نحوه فعالسازی آوای انتظار منتخب، تاثیری در حضور در قرعه کشی ندارد و کاربران می توانند از راه های مختلف همچون وب سایت آوای انتظار همراه اول، اپلیکیشن همراه من، کدهای دستوری یا پاسخ به پیامک‌های ارسالی همراه اول، با انتخاب یکی از 15 آوای انتظار منتخب، وارد قرعه‌کشی شوند.  

لازم به ذکر است قرعه‌کشی این طرح در نیمه دوم فروردین ماه 1402 انجام می‌شود و نتایج از طریق سایت رسمی آوای انتظار اعلام خواهد شد.

همچنین نحوه دریافت جایزه پس از مشخص شدن نتایج، به برندگان اطلاع رسانی خواهد شد و برندگان حداکثر تا پایان خرداد 1402 فرصت خواهند داشت تا طبق فرآیند اعلامی از سوی همراه اول، برای دریافت جایزه خود مراجعه نمایند.

دارندگان سیمکارت های دائمی و اعتباری همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه شرکت در کمپین «یه انتظار شنیدنی؛ یه انتخاب پرجایزه» به لینک https://rbt.mci.ir/campaign/2554500  مراجعه کنند.

روابط عمومی شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: