مدیرعامل بیمه دانا در نشست هم‌اندیشی با کارکنان و نمایندگان شعبه یزد مطرح کرد:

پرداخت دیات شعب سراسر کشور تا پایان اسفندماه سال‌جاری

پرداخت دیات شعب سراسر کشور تا پایان اسفندماه سال‌جاری
کدخبر : 51688

مدیرعامل بیمه دانا با اعلام این موضوع که تا پایان اسفندماه سال‌جاری همه خسارت‌ها و دیات پرداخت خواهد شد، اظهار امیدواری کرد که این شرکت در سال آینده خسارت معوق نخواهد داشت.

دکتر رضا جعفری در نشست هم‌اندیشی با کارکنان و نمایندگان شعبه یزد بیمه دانا که روز یکشنبه 14 اسفندماه سال‌جاری در محل آمفی‌تئاتر دانشگاه پیام نور این شهر برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه، به ارائه گزارشی از عملکرد کلی شرکت بیمه دانا در سال 1401پرداخت.

وی با با اشاره به لزوم توسعه و تقویت شبکه فروش و نمایندگی شعب کشور و تشریح عملکرد شعبه یزد در سال جاری از کارکنان و نمایندگان این شعبه خواست در حوزه قرارداد آموزش و پرورش، علاوه بر بیمه درمان معلمان، به سایر رشته‌های بیمه‌ای به ویژه بیمه‌های عمر و پس‌انداز نیز ورود کنند.

مدیرعامل بیمه دانا با اعلام این موضوع که به‌زودی دیات شعب سراسر کشور پرداخت خواهد شد، عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، همه خسارت‌ها تا پایان اسفندماه سال‌جاری صفر شده و سال آینده خسارت معوق نخواهیم داشت و از سال آینده، میانگین زمان پیش‌بینی‌شده برای پرداخت خسارت‌ها حداکثر مدت زمان یک هفته است.

نایب‌رئیس هیئت‌مدیره بیمه دانا همچنین با اشاره به اپلیکیشن داناپ، اظهار امیدواری کرد که طی آینده نزدیک صفر تا صد فعالیت‌های بیمه‌گری به صورت هوشمند انجام خواهد شد.

در ابتدای این نشست، مهرزاد کمالی رئیس شعبه یزد نیز ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل بیمه دانا و هیئت همراه ایشان (منصور حسینی معاون فنی بیمه‌های اموال و مسئولیت و محمد میرشکاری معاون بازاریابی و شبکه فروش) به ارائه گزارش مختصری از عملکرد این شعبه در سال‌جاری پرداخت.

همچنین امیر صدری‌پور رئیس انجمن صنفی نمایندگان استان یزد نیز به دغدغه‌ها و مطالبات نمایندگان این شعبه اشاره کرد.

در ادامه این سفر، مدیران ارشد شرکت بیمه دانا و اداره کل آموزش و پرورش استان یزد نیز طی یک نشست مشترک با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این نشست که با حضور دکتر رضا جعفری مدیرعامل بیمه دانا، هیئت‌همراه و دیگر مدیران ارشد این بیمه‌گذار در محل اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد، نحوه اجرایی‌شدن تفاهم‌نامه بیمه‌ای و راه‌های گسترش روابط و افزایش تعاملات طرفین مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

مدیرعامل بیمه دانا در این نشست ضمن اشاره به تمدید قرارداد بیمه دانا و وزارت آموزش و پرورش و افزایش تعهدات در حوزه دندانپزشکی و عینک برای فرهنگیان عزیز از مدیرکل آموزش و پرورش یزد خواست تا نقطه نظرات خود را در این خصوص به وزارت آموزش و پرورش ارائه دهد.

در این نشست مشترک، محمدکاظم رحیمی‌نژاد مدیرکل آموزش و پرورش یزد نیز ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل بیمه دانا و هیئت همراه، از ارائه خدمات مطلوب این شرکت به فرهنگیان قدردانی و از تمدید قرارداد فی‌مابین بیمه دانا و وزارت آموزش و پرورش استقبال و ابراز خرسندی کرد.  

در ادامه این سفر، مدیران ارشد شرکت بیمه دانا و اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از مرکز درمانی فرهنگیان و بیماران بستری در بیمارستان گودرز یزد نیز عیادت کردند.

گفتنی است پیش از این نشست، دکتر جعفری با مدیران شرکت سنگ آهن مرکزی این استان نیز دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

روابط عمومی بیمه دانا

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: