فروشگاه رفاه/

فروشگاه رفاه و کسب افتخار ارزنده دیگر

فروشگاه رفاه و کسب افتخار ارزنده دیگر
کدخبر : 51745

در پانزدهمین دوره «همایش تجلیل از کارآفرینان و تکریم از مدیران اشتغال‌زای کشور» برای چندمین سال متوالی از خانواده بزرگ رفاه تقدیر شد.

پانزدهمین دوره همایش تجلیل از کارآفرینان و تکریم از مدیران اشتغال‌زای کشور در تاریخ هجدهم اسفند ماه در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیمای جمهوری اسلامی و با حضور چهره‌های برجسته سیاسی و اقتصادی کشور برگزار شد.

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه برای چندمین بار پیاپی، موفق به دریافت لوح و تندیس از این همایش شد.

این همایش که از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به‌صورت سالانه برگزار می‌شود، واحد‌های کارآفرین و اشتغالزای کشور توسط هیأت علمی دبیرخانه‌ جشنواره و تعدادی از اساتید رشته‌ کارآفرینی دانشگاه‌های کشور، بر اساس آمار و اطلاعات مربوط به اشتغالزایی مستقیم واحد‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی کشور مورد ارزیابی قرار گرفتند.

فروشگاه رفاه تنها در سال‌های اخیر توانسته به افتخاراتی همچون: برند برتر فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور، برترین واحد در حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، رتبه نخست از نظر بهره‌وری کل عوامل در گروه فروشگاه‌ها، رتبه نخست از نظر شاخص بازده فروش در گروه فروشگاه‌ها، دریافت تندیس کارآفرینان و مدیران اشتغال‌زای کشور، انتخاب به عنوان یکی از ده شرکت پیشرو کشور IMI – 100، کسب گواهینامه چهاردهمین جشنواره قهرمانان ملی صنعت و … دست پیدا کند.

روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید