مدیرعامل شرکت فنرسازی زر گلپایگان خبر داد:

موفقیت در اخذ گواهی نامه طراحی میل موج‌گیر

موفقیت در اخذ گواهی نامه طراحی میل موج‌گیر
کدخبر : 51752

مدیرعامل شرکت فنرسازی زر گلپایگان از تغییر دامنه فعالیت این شرکت از ساخت قطعات به طراحی و ساخت محصول خبر داد.

مهدی بهرامی، مدیرعامل شرکت فنرسازی زر گلپایگان گفت: در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین با  همت و تلاش تمامی کارکنان موفق به  گذراندن ممیزی سیستم مدیریت کیفیت با تمرکز بر تغییر دامنه فعالیت شدیم.

او افزود: شرکت فنرسازی زر گلپایگان از شروع تاسیس صرفاً در زمینه تولید انواع میل موج‌گیر، تورشن بار، میل کرپی و فنرلول فعال بوده و در حال حاضر بر اساس ممیزی سیستم مدیریت کیفیت موفق به اخذ گواهی نامه طراحی محصول نیز شده است.

بهرامی تصریح کرد: با توجه به وجود پتانسیل طراحی انواع میل موجگیرها در صنعت خودروسازی سایپا و با عنایت به همکاری و مشارکت شرکت فنرسازی زر گلپایگان با شرکت های مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا، زامیاد و مگاموتور، این پتانسیل نهفته در اسفندماه سال جاری بر اساس ممیزی سیستم مدیریت کیفیت با تمرکز بر تغییر دامنه فعالیت شرکت شکوفا شد و در حال حاضر گواهی نامه طراحی میل موجگیر به این شرکت اعطا شده است.

او افزود: درحال حاضر شرکت فنرسازی زر گلپایگان به عنوان شرکت طراحی و تولید در حال فعالیت است و امیدواریم بتوان از این پتانسیل در سطح گروه خودروسازی سایپا استفاده بهینه ببریم.

 بهرامی تصریح کرد: این شرکت از ابتدای سال تاکنون توانسته 4 هزار و 750 تن محصول تولید کند و این درحالی ست که هدف تولید 4 هزار و  800 تن درسال جاری را تا پایان سال به ثبت خواهد رساند و این میزان تولید به عنوان بهترین رکورد از آغاز تاسیس در کارنامه شرکت فنرسازی زر ثبت خواهد شد.

 

سایپانیوز

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: