گسترش فناوری خوارزمی/

جاذب‌های سولفورزدایی خوارزمی باز هم در فولاد شادگان

جاذب‌های سولفورزدایی خوارزمی باز هم در فولاد شادگان
کدخبر : 53440

عملکرد درخشان جاذب‌های سولفورزدایی تولیدی شرکت گسترش فناوری خوارزمی در مجتمع فولاد شادگان، این مجتمع را به یکی از مشتریان دائمی و بزرگ خوارزمی تبدیل کرده است.

فولاد شادگان که یکی از هشت طرح مهم منطقه‌ای فولاد کشور است، با تولید سالانه ۸۰۰ هزار تن شمش فولادی در کشور از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. با توجه به اهمیت جاذب‌های سولفورزدایی در بهبود ظرفیت تولید فولاد، مجتمع شادگان با بهره‌گیری از جاذب‌های تولیدی شرکت خوارزمی و دستیابی به عملکرد بهتر در مقایسه با دیگر محصولات، با تخصیص امتیاز فنی بالاتر به محصولات شرکت خوارزمی، جاذب‌های مورد نیاز خود را از این شرکت تولید کننده دانش بنیان تامین می‌کند.

در سال 1401، در راستای گسترش همکاری‌ها، قرارداد تولید و تحویل دهی 160 تن جاذب به صورت خرید و تهاتر با مجتمع فولاد شادگان منعقد گردید و بخشی از محصول تا پایان پائیز 1401 تحویل دهی شده است.

کیفیت قابل ملاحظه جاذب‌های تولیدی خوارزمی در مقایسه با محصولات وارداتی که پیش از تحریم‌ها در برخی مجتمع‌های فولادی به کار گرفته می‌شدند، علاوه بر خودکفا سازی کشور در زمینه تولید این محصول استراتژیک، مهر تائیدی بر توانمندی نیرو‌های نخبه کشور و راهگشای مسیری نو برای صادرات این محصول به بازارهای منطقه است.

روابط عمومی خوارزمی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: