بانک شهر/

بیش از 12 هزار تماس با سامانه 8655 بانک شهر در تعطیلات ابتدای سال

بیش از 12 هزار تماس با سامانه 8655 بانک شهر در تعطیلات ابتدای سال
کدخبر : 53777

مدیر امور بازرسی و نظارت بانک شهر با اشاره به افزایش روزافزون هموطنان از خدمات این بانک، گفت: برقراری تعامل نزدیک با شهروندان و بازتاب دیدگاه‌ها، پیشنهادها و انتقادات آنان را همواره به عنوان اصلی مهم در دستور کار داریم.

علی اصغر غلامی با بیان اینکه کارشناسان سامانه نظارت و ارتباطات مردمی بانک شهر (8655) همواره توانسته اند با پاسخگویی درست و تخصصی درجهت رفع نیازهای قانونی شهروندان و مشتریان شبکه بانکی قدم بردارند، تصریح کرد: در تعطیلات ابتدای سال جاری نیز 12,784 تماس با این سامانه برقرار شده است.

غلامی تصریح کرد: بیشترین تماس شهروندان و مشتریان شبکه بانکی با سامانه 8655 به ترتیب مربوط به روزهای 5 ، 8 و 9 فروردین ماه و کمترین تماس نیز به ترتیب مربوط به 11، 12 و 13 فروردین سال 1402 بوده است.

وی با بیان اینکه سامانه نظارت و ارتباطات مردمی بانک شهر همواره به صورت 24 ساعته، پاسخگوی همکاران، راهبران شهرنت، پذیرندگان پایانه های فروشگاهی و شهروندان می باشد، ادامه داد: 84 درصد از کل پیام‌های ثبت شده در این سامانه از سوی مشتریان شبکه بانکی می‌باشد که بیشترین سهم تماس گیرندگان را به خود اختصاص داده است.

غلامی افزود: از 12,784 پیام دریافتی نیز در حدود 11 هزار تماس قابل بهره برداری بوده که در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شده و 1,663 نیز تماس غیر مرتبط بوده است.

مدیر امور بازرسی و نظارت بانک شهر خاطرنشان کرد: پیام های خدماتی همانند: راهنمایی و پاسخگویی و خدمات به مشتریان، پذیرندگان پایانه های فروشگاهی و راهبران شهرنت در مجموع 8 درصد نسبت به دوره مشابه در سال قبل کاهش داشته که نشان‌دهنده ارائه بهتر خدمات جهت رفع مشکلات شعب، پشتیبانی دستگاه های پایانه فروشگاهی و رسیدگی مناسب‌تر به درخواست های مشتریان است.

غلامی با اشاره به محبوبیت روزافزون بانک شهر در میان شهروندان تاکید کرد: قدردانی از رفتار و خدمات رسانی همکاران شعب در روزه های تعطیل نوروز نیز بیشترین تعداد پیام های قدردانی را شامل شده است.

روابط عمومی بانک شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: