بانک ملی ایران/

بهره مندی بیش از 197 هزار نفر از تسهیلات بانک کارگشایی در سال 1401

بهره مندی بیش از 197 هزار نفر از تسهیلات بانک کارگشایی در سال 1401
کدخبر : 53834

بانک کارگشایی یکی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است که در راستای رفع نیاز اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه وام قرض الحسنه و تسهیلات جعاله رفع احتیاجات ضروری را در ازای ترهین طلا به مشتریان و متقاضیان پرداخت می کند.

طی 12 ماه سال گذشته در مجموع تعداد 197هزار و 657 متقاضی از تسهیلات قرض الحسنه و جعاله رفع احتیاجات ضروری بانک کارگشایی به ارزش21 هزار و 577 میلیارد ریال بهره مند شده اند.

بانک کارگشایی در این مدت نیز تعداد 80 هزار و 524 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش بیش از 2 هزار و 783 میلیارد ریال و تعداد 117 هزار و 133 فقره تسهیلات جعاله به ارزش 18 هزار و 794 میلیارد ریال پرداخت کرده است که بر همین اساس این آمارها نشان می دهد در این مدت به طور متوسط 549 نفر از تسهیلات بانک کارگشایی بهره مند شده اند.

گفتنی است، پرداخت وام در بانک کارگشایی به متقاضیان و واجدین شرایط نسبت به مدت مشابه سال قبل سیر صعودی داشته است.

بانک کارگشایی می کوشد در مواقع ضروری با حداقل زمان در ازای ترهین طلاآلات با پرداخت تسهیلات جعاله و وام قرض الحسنه برای کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و ... در کنار مشتریان خود باشد.

بانک کارگشایی به عنوان یکی از واحدهای بانک ملی ایران در حال حاضر با ۱۳ شعبه و ۴۲ دایره فعال در سراسر کشور مشغول ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد از جمله پرداخت وام قرض الحسنه، اعطای تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری، نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب های بانکی، خدمات بانکداری الکترونیک و… به مشتریان ارجمند خود است.

روابط عمومی بانک ملی ایران

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: