بیمه تعاون/

تخفیفانه بیمه های زندگی بیمه تعاون به مناسبت روز معلم

تخفیفانه بیمه های زندگی بیمه تعاون به مناسبت روز معلم
کدخبر : 53853

بیمه تعاون به مناسبت روز معلم، تخفیف ویژه خرید بیمه نامه زندگی را ارائه می دهد.

به مناسبت گرامیداشت مقام معلم، جشنواره فروش بیمه های زندگی از تاریخ 4 تا 18 اردیبهشت راه اندازی شده است.

در این جشنواره، علاقه مندان به خرید بیمه های زندگی بیمه تعاون از تخفیف 50 درصدی هزینه اداری و بیمه گری نیز برخوردار خواهند شد.

از دیگر سو در این جشنواره به قید قرعه به 5 نفر از بیمه شدگان کارت خرید بیمه نامه 200 هزار تومانی اهدا خواهد شد.

قابل توجه است که خریداران بیمه زندگی تعاون در کنار «پوشش معافیت بیمه‌گزار از پرداخت حق بیمه به علت فوت در اثر حادثه»، «پوشش هزینه پزشکی در اثر حادثه»، «پرداخت خسارت در صورت ابتلا به پنج بیماری خاص شامل سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی قلب باز، سرطان، پیوند اعضای اصلی بدن»، «پرداخت هزینه به بیماران مبتلا به کرونا» و خدماتی چون «پوشش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی و محل کار» می توانند از مزایای معرفی نامه های بیمارستانی و پرداخت خسارت ها بر اساس تعرفه های مصوب نیز برخوردار شوند.

شایان ذکر است که هم اکنون «تعداد پوشش بیماری های خاص در 4 گروه اصلی از 5 بیماری به 30 بیماری رسانده شده و در این طرح تا حداکثر 50 میلیون تومان نیز به صورت سرمایه ای پوشش داده خواهد شد».

بر این اساس «گروه اول این دسته به سرطان و پیوند مغز استخوان؛ گروه دوم به بیماری های قلبی شامل سکته مغزی، اولین سکته قلبی، جراحی آئورت و...؛ گروه سوم به بیماری های اعصاب شامل تومور و ...و گروه چهارم به سایر بیماری ها شامل بیماری های وخیم کبدی و... اختصاص دارد».

روابط عمومی بیمه تعاون

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید