آیگپ/

پخش زنده صدمین شهرآورد تهران از آیگپ

پخش زنده صدمین شهرآورد تهران از آیگپ
کدخبر : 53874

صدمین شهرآورد تهران روز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

یکشنبه ساعت ۱۷:۳۰ دو تیم استقلال و پرسپولیس در جریان برگزاری هفته بیست و هفتم لیگ برتر در نبردی تن به تن مقابل هم صف آرایی خواهند کرد.

یحیی گل‌محمدی هر چهار مهاجم نوک تخصصی اش را برای دربی در اختیار دارد اما باید به این موضوع توجه کرد که در ۲۶ بازی گذشته پرسپولیس فقط در سه مسابقه با دو مهاجم نوک تخصصی و با سیستم کلاسیک۴-۴-۲ به میدان رفته است.

استقلال در ۹ مسابقه از ۱۰ بازی آخر با پیروزی میدان را ترک کرده است و در آخرین بازی‌اش قبل از دربی مقابل تیم هوادار، ۶ گل به ثمر رسانده است اما ساپینتو هم خوب می‌داند که دربی تهران با سایر بازی‌ها متفاوت است و معتقد است که بحث ذهنی در این بازی حساس خیلی بیشتر از مسائل فنی برای رسیدن به پیروزی اهمیت دارد.

صدمین دیدار استقلال و پرسپولیس روز یکشنبه ساعت ۱۷:۳۰ به صورت زنده از اپلیکیشن آیگپ پخش خواهد شد و کاربران این پیامرسان در هر کجا که باشند می توانند با گوشی تلفن همراه خود این دیدار مهیج را دنبال کنند. ضمن این که برای پیش بینی نتیجه این دیدار نیز می توانند از طریق این اپلیکیشن اقدام کرده و به امتیازات خود اضافه کنند.

لازم به ذکر است پیرو اخبار غیر رسمی منتشر شده این احتمال وجود دارد که ساعت این بازی از ساعت ۱۷:۳۰  به ۱۶ روز یکشنبه ۳ اردیبهشت ماه تغییر کند.

برای تماشای این دیدار به صورت زنده و استفاده از سایر امکانات این اپلیکیشن پیام رسان آیگپ را از طریق مارکت‌های داخلی دانلود و نصب کنید و همچنین می توانید با ارسال عدد ۱ به ۱۰۰۰۴۴۲۷ لینک دانلود آیگپ را دریافت کنید.

 

روابط عمومی آیگپ

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: