از ابتدای سال کاری تا ۲۹ فروردین نسبت به مدت مشابه سال گذشته محقق شد

رشد ۵۸ درصدی تولید در گروه صنعتی ایران خودرو

رشد ۵۸ درصدی تولید در گروه صنعتی ایران خودرو
کدخبر : 53881

گروه صنعتی ایران خودرو توانسته با همراهی شبکه تامین و قطعه سازان، تولید را از ابتدای سال کاری جدید تا ۲۹ فروردین ماه با جهش ۵۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته آغاز کند.

براساس آمار و اطلاعات تولید در گروه صنعتی ایران خودرو، این خودروساز موفق شده از ابتدای سال کاری تا ۲۹ فروردین ماه، در دو بخش خودرو سواری و تجاری سنگین و نیمه سنگین، نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۵۸ درصدی را محقق کند.

با توجه به هدف گذاری ۹۰۰ هزار دستگاهی در گروه صنعتی ایران خودرو در سال جاری، با فراهم سازی و اعمال الزامات، تحقق این هدف در افزایش عرضه خودرو به بازار و ایجاد تعادل در آن تاثیرگذار خواهد بود.

بر همین اساس، طبق هدف گذاری صورت گرفته و با همراهی شبکه تامین و همت کارکنان، تولید روزانه در گروه صنعتی ایران خودرو که در حال حاضر از مرز دوهزار و ۵۰۰ دستگاه عبور کرده، به زودی با ظرفیت روزانه سه هزار دستگاه دنبال خواهد شد تا برنامه های تعیین شده در موعد مقرر محقق شود.

این گزارش می افزاید، با توجه به استقبال قابل توجه مشتریان به ویژه در طرح سامانه یک پارچه تخصیص خودرو که از سوی وزارت محترم صمت به اجرا گذاشته شد و سهم حدود ۸۰ درصدی ظرفیت این سامانه که به محصولات گروه صنعتی ایران خودرو اختصاص یافت، این خودروساز خود را متعهد می داند تا با فراهم شدن و اعمال الزامات، هدف افزایش تولید را محقق کند تا تمامی تعهدات ایجاد شده را در موعد مقرر و براساس اولویت بندی های اعلام شده ایفا کند.

 

ایکوپرس

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: