بانک ملی ایران/

معاونین جدید بانک ملی ایران معرفی شدند

معاونین جدید بانک ملی ایران معرفی شدند
کدخبر : 53979

طی مراسمی با حضور دکتر نجارزاده سرپرست بانک ملی ایران، اعضای هیأت مدیره و هیأت عامل بانک، معاونین جدید اعتباری و پشتیبانی بانک معرفی شدند.

ابوالفضل نجارزاده سرپرست بانک در این مراسم با بیان اینکه رفع ناترازی بانک و مدیریت منابع و مصارف مسئله روز در این بانک است، گفت: یکی از مسائل پیشِ‌رو در سال جاری، بحث فروش اموال مازاد و خروج از بنگاه‌داری است و ما در بانک ملی ایران به دنبال بنگاه‌داری نیستیم بلکه به دنبال خلق بنگاه هستیم و تاکنون نیز بسیاری از بنگاه‌های عرصه تولید با مشارکت بانک ملی ایران وارد چرخه تولید شده است. وی موضوع مهم تحول دیجیتال را به عنوان پیش‌نیاز خدمت‌رسانی مناسب به مشتریان از سوی واحدهای صف و ستاد بر شمرد و در پایان ضمن تأکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های داخلی بانک در انتصابات و قدردانی از زحمات آقای دکتر موسوی، برای معاونان جدید اعتباری و پشتیبانی بانک آرزوی موفقیت نمود.

نصرت‌اله شهبازی معاون جدید اعتباری بانک هم با بیان اینکه اکنون کشور در شرایط سخت اقتصادی قرار دارد و بخش اعتباری، حوزه پرچالشی خواهد بود، گفت: مهار تورم، اعطای تسهیلات تکلیفی به ویژه در بخش دانش‌بنیان‌ها، مسکن ملی و توجه به مشتریان اعتباری در بخش تولید از الزامات سال پیشِ‌رو خواهند بود.

در پایان این مراسم جواد بخشی معاون جدید پشتیبانی بانک نیز بیان کرد: امیدوارم بتوانیم در ادامه مسیر،با همراهی و همدلی مدیران بانک، اهداف و سیاست‌های دولت و بانک را عملیاتی نماییم.

گفتنی است طی هفته گذشته محمود شایان به عنوان عضو جدید هیأت مدیره بانک ملی ایران معرفی و از تلاش‌های سیدفرید موسوی عضو سابق هیأت مدیره و معاون اعتباری بانک تقدیر شد.

روابط عمومی بانک ملی ایران

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: