با حکم سرپرست بانک مسکن؛

سرپرست روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن منصوب شد

 سرپرست روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن منصوب شد
کدخبر : 54045

علی عسکری سرپرست بانک مسکن در حکمی سرپرست مدیریت امور روابط عمومی و حوزه مدیریت این بانک را منصوب کرد.

مهدی احمدی با حکم علی عسکری، سکان روابط عمومی و حوزه مدیریت این بانک را در دست گرفت.

در این مراسم همچنین با حضور جعفر آقاملائی، صابر عسکرپور و علی کمالی اعضای هیات مدیره و اعضای هیات عامل، احکام جدیدی برای برخی از مدیران این بانک صادر شد.

سرپرست بانک مسکن با اشاره به تجربیات قبلی مهدی احمدی، این انتصاب را زمینه‌ساز ایجاد تحول و پیشرفت در امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک دانست.

وی ضمن تبریک به مدیران منصوب شده، با اشاره به لزوم گردش شغلی و بهره‌گیری از تجربیات و دانش کاری برای بهبود و پیشرفت در امور از آنان خواست تا در حد توان در راستای تعالی و تحقق اهداف بانک مسکن بکوشند و در حوزه کاری خود منشا اثر باشند.

سرپرست مدیریت امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن با اشاره به اهمیت حوزه کاری روابط عمومی در بانک‌ها به ویژه بانک تخصصی توسعه‌ای مسکن که همه توان خود را در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن و عمل به تعهدات به کار بسته است؛ بر استفاده از تمامی ظرفیت‌ها در راستای ایجاد تحول در حوزه کاری جدید بر مبنای اهداف و رسالت بانک تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، احمدی سابقه ریاست اداره کل روابط عمومی و پس از آن، مدیریت امور منطقه غرب کشور این بانک را در کارنامه خود دارد.

در این مراسم همچنین با اعطای احکامی، ایرج نیک بنیاد سرپرست مدیریت امور منطقه غرب کشور، علیرضا ممی زاده سرپرست اداره کل پیگیری وصول مطالبات، جلال‌الدین سلیمی سرپرست اداره کل رفاه کارکنان، رضا صادقی اقدم سرپرست اداره کل مدیریت ریسک، فتاح بختیاری سرپرست مدیریت منطقه شرق تهران، مجید امیری سرپرست مدیریت منطقه مرکز تهران و علیرضا جوادی سرپرست مدیریت امور منطقه غرب تهران و حسن خطیب زاده سرپرست مدیریت امور شعب همدان شدند.

هیبنا

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: