روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی فراخوان داد:

برگزاری پویش عکس "پای کار ایرانیم" به مناسبت هفته کارگر

برگزاری پویش عکس "پای کار ایرانیم" به مناسبت هفته کارگر
کدخبر : 54050

به مناسبت هفته کارگر و به‌منظور تجلیل از خدمات قشر مولد کشور در مسیر آبادانی و توسعه میهن اسلامی، روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، پویش عکاسی با شعار "پای کار ایرانیم" و با موضوع عکس‌های تهیه شده از محیط کار و فعالیت در مشاغل و صنوف مختلف برگزار می‌کند.

برای شرکت در این پویش، همه کارگران شاغل در صنوف، صنایع و مشاغل مختلف به همراه سایر علاقمندان به هنر عکاسی، باید حداکثر سه قطعه از عکس‌های خود را که به‌صورت سلفی یا در قالب‌های دیگر تهیه شده است، حداکثر تا تاریخ اول خرداد 1402 به دبیرخانه پویش به نشانی الکترونیکی photo@tamin.ir یا در شبکه‌های اجتماعی به شماره 09203166595 ارسال کنند.

عکس‌های ارسالی باید در محل کار یا دارای نشانه‌هایی از کار مانند لباس کار، ابزار کار و... ‌باشند و پردازش تصاویر در حد تصحیح رنگ و کادر تا جائی‌که خدشه‌ای به اصل عکس وارد نکند، مجاز است.

براساس این گزارش، زمان اعلام نتایج و اهدای جوایز منتخبان این پویش، تیرماه سال 1402 و همزمان با هفته تأمین‌اجتماعی خواهد بود و به نفرات اول تا سوم و نیز 10 نفر از نفرات برگزیده پویش، هدایایی از سوی روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی اهدا خواهد شد.

روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: