پازارگاد/

پیام مدیرعامل پازارگاد به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

پیام مدیرعامل پازارگاد به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
کدخبر : 54224

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد، با صدور پیامی روز جهانی کار و کارگر را به کارگران تبریک گفت.

در متن پیام دکتر شیخان آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی کار و کارگر‌، فرصتی مغتنم است برای تجلیل از عزیزانی که بر تکریم و حرمت آنان در دین مبین اسلام و در سخنان و دیدگاه بزرگان نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید فراوان شده است.

آنچه امروز ایران اسلامی در حوزه های مختلف تولید و پیشرفت بدان دست یافته از جمله دستاوردهای شکوهمند صنعتی در منطقه عظیم پارس جنوبی مرهون تلاش شبانه روزی کارگرانی است که با ایمان و همت بلند خود برای توسعه و آبادانی ایران عزیز مجاهدانه تلاش کرده اند.

صنعت پتروشیمی به عنوان قلب تپنده اقتصاد کشور امروز با دستان پر توان کارگران عزیز در توسعه همه جانبه کشور نقش آفرین است و با عزم همه سختکوشان این صنعت، توانسته است در  تولید ثروت ملی و ایجاد زنجیره ارزش آفرین، اثربخش باشد.

اینجانب و‌ همکارانم در شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد همچون گذشته با تمام توان در مسیر پشتیبانی از صنعت پتروشیمی و حمایت از قشر پرتلاش کارگران شاغل در منطقه ویژه پارس گام برخواهیم داشت.

مجددا ضمن عرض تبریک روز جهانی کار و کارگر به کارگران عزیز ، از درگاه خداوند متعال و‌ در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) برای این عزیزان سربلندی ، سلامتی و موفقیت مسئلت می نمایم.

محمد مجاور شیخان

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد

 

 

روابط عمومی شرکت پازارگاد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: