با عملکردی متفاوت و درخشان:

25000 میلیارد ریال درآمد سرمایه گذاری بیمه کوثر در سال 1401

25000 میلیارد ریال درآمد سرمایه گذاری بیمه کوثر در سال 1401
کدخبر : 54252

بیمه کوثر با عملکردی متفاوت و درخشان در سال 1401 موفق به تحقق درآمد سرمایه گذاری به میزان 2500 میلیارد تومان شد.

مدیرعامل بیمه کوثر عنوان نمود: در سالی که پشت سر گذاشتیم، بیمه کوثر توانست در یک سال متفاوت با عملکردی فوق‌العاده و رکوردشکنی در درآمد سرمایه‌گذاری به عدد 2500 میلیارد تومان سود ناشی از سرمایه‌گذاری‌ها برسد که نه تنها در صنعت بیمه یک دستاورد قوی محسوب می‌شود بلکه بالاترین میزان درآمد سرمایه‌گذاری شرکت از بدو تأسیس تا کنون بوده است.

دکتر آقادادی اظهار داشت: این درآمد سرمایه‌گذاری به طور قطع افزایش توان مالی شرکت و رشد درآمدهای سرمایه‌گذاری در سنوات آتی را به دنبال خواهد داشت که نتایج آن را می‌توانیم در ادامه دار بودن این روند در سال 1402 شاهد باشیم، به طوری که در هفته های ابتدایی سال جاری این عدد به حدود 300 میلیارد تومان رسیده است.

وی در ادامه افزود: بیمه کوثر این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است که با استفاده از تجارب ارزشمند گذشته و استفاده از تیم حرفه‌ای بتواند روند پایداری در این نوع درآمد برای شرکت و سهامدارانش به ارمغان آورده که ثبات سودآوری و افزایش توان مالی شرکت در سال 1402 و سال های آتی را افزایش خواهد داد.

ایشان در پایان ابراز امیدواری کرد در سال 1402 شاهد تداوم تلاش، همت مضاعف و صرف توان و انرژی بیشتری در مسیر تحقق اهداف بالاخص رضایت ذی نفعان و سودآوری باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: