فولاد مبارکه/

پیام مدیر عامل گروه فولاد مبارکه به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

پیام مدیر عامل گروه فولاد مبارکه به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
کدخبر : 54274

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه ضمن ابلاغ پیامی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر گفت: به‌یقین در سال «مهار تورم، رشد تولید»، این کارگران دلسوز و متعهد کشور هستند که همچنان کمر همت بسته‌اند تا با تکیه‌بر پشتکار، خلاقیت و نوآوری در راستای تحقق این شعار راهبردی گام بردارند و در سایه تلاش و هم‌افزایی دیگر متخصصان و فعالان بخش تولید، زمینه رشد، خودکفایی و رونق فضای کسب‌وکار را فراهم آورند.

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه به مناسبت روز جهانی کار و کارگر پیامی ابلاغ کرد که در ذیل آمده است:

در اهمیت حفظ کرامت و تکریم کارگر همین بس که پیامبر اکرم (ص) دست کارگری را بالا بردند و فرمودند: «این دستی است که هیچ‌گاه آتش جهنم آن را نمی‌سوزاند، این دستی است که خدا و رسولش آن را دوست می‌دارد و کسی که از دسترنج خود روزی‌اش را فراهم کند، خداوند با نظر رحمت به او می‌نگرد.»

همچنین رهبر معظم انقلاب اسلامی در طلیعه سال جدید از تولید به‌عنوان یک کار اساسی در اقتصاد کشور و از نقش ویژه کارگران در تحقق این کار اساسی به‌عنوان نقشی انکار نشدنی یاد فرمودند.

به‌یقین در سال «مهار تورم، رشد تولید»، این کارگران دلسوز و متعهد کشور هستند که همچنان کمر همت بسته‌اند تا با تکیه‌بر پشتکار، خلاقیت و نوآوری در راستای تحقق این شعار راهبردی گام بردارند و در سایه تلاش و هم‌افزایی دیگر متخصصان و فعالان بخش تولید، زمینه رشد، خودکفایی و رونق فضای کسب‌وکار را فراهم آورند.

درواقع کارگران در زمره مجاهدان فی سبیل الله به شمار می‌روند و با توجه به نقش‌آفرینی ویژه آن‌ها در استقلال و پیشرفت میهن، باید ضمن پاسداشت زحمات این عزیزان شرایطی فراهم کنیم که این سکان‌داران و پیشرانان پروژه‌های تولید و توسعه در فضایی کاملاً ایمن و با فراغ بال بتوانند خلاقیت‌ها و توانایی‌های خود را در این مسیر بروز و ظهور دهند.

اگر امروز نقش بی‌بدیل گروه فولاد مبارکه را در صنعت و اقتصاد کشور مشاهده می‌کنیم این عزت و سربلندی مرهون تلاش کارکنان و کارگران مجاهد و خدوم گروه است.

این‌جانب بر خود لازم می‌دانم، روز جهانی کار و کارگر را به جامعه کارگران کشور و همه مردم شریف ایران، به‌ویژه کارگران متعهد و پرتلاش گروه فولاد مبارکه که در خط مقدم عرصه تولید و اقتصاد کشور مشغول فعالیت هستند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از همت والای کارگران در به حرکت درآوردن چرخ تولید قدردانی کنم.

از درگاه خداوند متعال برای این قشر زحمت‌کش و خانواده‌های محترم آنان، آرزوی، سلامتی و موفقیت روزافزون دارم.

محمدیاسر طیب‌نیا

مدیرعامل فولاد مبارکه

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: