مدیرعامل پتروشیمی ایلام در آیین تجلیل از کارگران نمونه:

نظام کارگری نوک پیکان جهاد اقتصادی است

نظام کارگری نوک پیکان جهاد اقتصادی است
کدخبر : 54397

سیدغلامحسن گرشاسبی در آیین تجلیل از کارگران نمونه شرکت پتروشیمی ایلام گفت:نظام کارگری نوک پیکان جهاد اقتصادی است.

گرشاسبی افزود:تمام کارگران شرکت پتروشیمی ایلام نمونه هستند و امروز به صورت نمادین تعدادی از کارگران منتخب مجتمع تقدیر شدند.

وی با بیان اینکه سختی کار در پتروشیمی ایلام متمایز از دیگر واحدهای تولیدی است ادامه داد:کار کردن در این شرکت مصداق «جهاد» است.

نایب رئیس هیات مدیره پتروشیمی ایلام با اشاره به اینکه کارگری که در حین کار جان خود را از دست می‌دهد از مصادیق شهید فی‌سبیل‌الله است اظهار داشت:امروز تحت فشارهای اقتصادی، دشمن دو جایگاه خطیر زن و کارگر به عنوان ستون‌های خانواده و جامعه را هدف قرار داده است و نباید اجازه دهیم به این دو حریم خدشه‌ای وارد شود.

حجت‌الاسلام میهن‌پرست؛ امام جمعه چوار با تبریک روز کارگر ابراز داشت: کار و کارگر می‌تواند تمدن‌ساز و فرهنگ‌ساز باشند.

وی با بیان اینکه اعتراض کارگران باید از مجاری قانونی پیگیری شود و با توقف تولید و تحصن مشکلی حل نخواهد شد افزود:سنگ‌اندازی در مسیر تولید به ضرر استان و منطقه است.

یعقوبی فرماندار شهرستان چوار نیز در این آیین با اشاره به اینکه در‌ حوزه فرهنگ کار خلأهایی وجود دارد اظهار داشت:دشمن در صدد است صنعت را از چرخه تولید خارج کند و با تولید مستمر و تلاش بیشتر نباید «دشمن‌شاد» شویم.

نورالدین الیاسی ؛مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با گرامیداشت هفته کارگر گفت:باید قدردان فکرهای توسعه‌محور و بازوان توانمند کارگران استان باشیم.

الیاسی با بیان اینکه دولت، کارگر و کارفرما اضلاع کار و تولید هستند افزود:دولت و اداره کار نقش تسهیل‌گر در دعاوی کارگر و کارفرما را بر عهده دارد.

وی افزود:منزلت ، معیشت و مسکن کارگر اولین دولت سیزدهم است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام، آیین تجلیل از کارگران نمونه شرکت پتروشیمی ایلام شامل نیروهای کارفرما، پیمانکاری و روزمزد امروز چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت با حضور مدیرعامل شرکت، کارکران نمونه و و مسئولین شهرستان چوار و مسئولین استانی برگزار شد.

روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: