پست بانک ایران

حضور فعال پست بانک ایران در نمایشگاه اینوتکس 2023

حضور فعال پست بانک ایران در نمایشگاه اینوتکس 2023
کدخبر : 54600

پست بانک ایران در سومین سال متوالی به عنوان یکی از حامیان اصلی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 که طی روزهای 19 الی 22 اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود با برپایی غرفه، حضوری فعال خواهد داشت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، غرفه بانک در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023، با حضور کارشناسان و متخصصین بانکی پاسخگوی سوالات در زمینه تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان، امور اعتباری، بورس کالا و خدمات ارزی است.

بهزاد شیری مدیر عامل بانک به عنوان یکی از سخنرانان مراسم افتتاحیه این رویداد انتخاب شده که بعد از ظهر روز 19 اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود و همچنین فرهاد بهمنی دیگر عضو هیات مدیره بانک در روز اول نمایشگاه و پیش از مراسم افتتاحیه، در فروم حکمرانی در عصر دیجیتال در مورد نقش صندوق‌های سرمایه‌گذاری در توسعه کسب و کارها سخنرانی می کند

در حاشیه این نمایشگاه با حضور مدیرعامل بانک و اعضای هیات مدیره بانک، تفاهم نامه‌ای با صندوق توسعه فناوری های نوین امضا می‌شود و از سامانه اینترنت بانک جدید وکتاب ظرفیت‌ها و عملکرد پست بانک ایران برای ارائه خدمات به شرکت‌های دانش بنیان رونمایی خواهد شد.

همچنین نشستی برای پرسش و پاسخ با حضور اعضای هیات مدیره شرکت بانک برگزار و حمید قیطاسوند رئیس اداره کل بازاریابی و توسعه بازار و علی دهقان سرپرست معاونت اداره کل تامین مالی طرح‌های نوآورانه در استیج پنل کار و زندگی در عصر دیجیتال با موضوعات تجربه تحولات دیجیتال و ذره بین فینتک برای حاضران سخنرانی خواهند کرد.

حضور علی دهقان به عنوان یکی از داوران نهایی اینوتکس پیچ در روز پایانی نمایشگاه و اعطای جوایز به سه برنده نهایی از دیگر برنامه‌های پست بانک ایران است.

همچنین حضور در جشنواره فینوتکس، برگزاری کارگاه‌های آموزشی خدمات ارزی، آشنایی با ظرفیت‌های پست بانک ایران باری شرکت‌های دانش بنیان، آشنایی با اینترنت بانک جدید، با بورس کالا، خدمات ارزی از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه خواهد بود.

 اینوتکس در حالی دوازدهمین دوره خود را تجربه می‌کند که اکنون تبدیل به بزرگترین رویداد نوآوری و فناوری در کشور شده است و میزبان 400 مشارکت کننده از زیست بوم نوآوری و فناوری کشور اعم از استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش بنیان، شتابدهنده‌ها، مراکز رشد فناوری، پارک‌های علم و فناوری و برگزیدگان رویدادهای کارآفرینی است که به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود به بیش از 20 هزار نفر بازدید کننده حضوری و آنلاین می‌پردازد.

همچنین توانمندسازى کارآفرینان از طریق ارائه موفقیت‌ها، تامین منابع مالى، مسیر مناسب جهت ورود به بازار و نیز برقرارى ارتباط میان اجزای مختلف زیست‌بوم نوآوری و فناوری از جمله اهداف برگزارى این رویداد است. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: