مدیرعامل ایمپاسکو خبر داد؛

واگذاری معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین به سرمایه‌گذار

واگذاری معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین به سرمایه‌گذار
کدخبر : 54664

مدیرعامل شرکت ایمپاسکو از تحویل معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین به سرمایه‌گذار خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی ایمپاسکو، خدایار کریم‌نژاد مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، از تحویل معدن سرب و روی آلبلاغ به سرمایه گذار پس از برگزاری مزایده عمومی، تعیین برنده و ابلاغ قرارداد سرمایه‌گذاری با موضوع «انجام عملیات اکتشاف و استخراج معدن سرب و روی آلبلاغ و احداث و بهره‌برداری کارخانه تولید شمش روی»‌ به نمایندگی از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران خبر داد.

به گفته وی سرمایه گذار طرح مذکور مشارکت شرکت های فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان و ورق خودروی چهار محال و بختیاری بوده و مطابق قرارداد در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه سال جاری عملیات اجرایی طرح آغاز شد.

مدیرعامل ایمپاسکو عنوان کرد: طبق مفاد مندرج در قرارداد سرمایه گذار می بایست ظرف مدت زمان ۴ سال نسبت به تجهیز و آماده سازی معدن و احداث کارخانه تولید شمش اقدام و طی مدت ۱۰ سال از آن بهره برداری صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: حداقل ظرفیت استخراج سالانه معدن سرب و روی آلبلاغ ۶۰ هزار تن و ظرفیت تولید کارخانه سالانه ۱۰ هزار تن شمس روی خواهد بود.

کریم‌نژاد در پایان تصریح کرد: مجوزهای محدوده معدنی سرب و روی آلبلاغ متعلق به ایمیدرو بوده و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به نمایندگی از ایمیدرو، مسئولیت نظارت بر اجرای طرح مذکور را دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: