مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران:

بیمه سلامت سیاست تحت پوشش بیمه قرار دادن آحاد مردم را ادامه می دهد

بیمه سلامت سیاست تحت پوشش بیمه قرار دادن آحاد مردم را ادامه می دهد
کدخبر : 54678

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بیمه سلامت برای تحت پوشش بیمه قرار دادن آحاد مردم آمادگی دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر محمد مهدی ناصحی در دیدار با استاندار هرمزگان گفت: مسوولان، در شناسایی افراد بدون بیمه سلامت ما را یاری دهند تا همه افراد دارای پوشش بیمه‌ای شوند.

وی ابراز کرد: آمادگی داریم مردم تحت پوشش کامل بیمه‌ای قرار گیرند و ۹۰ درصد هزینه ها را در بخش دولتی پرداخت می‌کنیم.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: اگر جاهایی در استان هرمزگان وجود دارد که امکانات کمتری دارند حاضریم نواقص را با وزارت کشور حل کنیم.

وی ادامه داد: همچنین اگر اتباع خارجی در استان حضور دارند به دنبال آن هستیم که بتوان برای اتباعی که از مسیر قانونی وارد شده‌اند کمک کنیم تا بیمه شوند.

دکتر ناصحی اشاره کرد: صندوق بیماران صعب العلاج در سال گذشته در کشور راه اندازی شد که ۱۰۷ بیماری را زیر پوشش قرار می‌دهد.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران افزود: خدمات دهی به این بیماران از سال گذشته آغاز شد و هر فردی که دارای پوشش بیمه‌ای پایه باشد می‌تواند از این خدمت استفاده کند و تلاش داریم در زمینه مالی کمکی برای این افراد و خانواده‌هایشان باشیم.

دکتر ناصحی خاطر نشان کرد: بیمه تکمیلی روستایی هم در سال گذشته در روستاها پایه گذاری شد و افراد با ۷ هزار تومان بیمه تکمیلی می شوند.

وی ادامه داد: در حوزه های مرتبط اعلام آمادگی می‌کنیم وضعیت را بررسی کرده و اگر در استان ضعف های وجود دارد در جهت رفع آن تلاش می کنیم.

دکتر ناصحی ابراز داشت: به عنوان مثال در حوزه دهان و دندان، ناباروری و پیشگیری اقدامات مناسب را انجام دادیم.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در زمینه ناباروری خرید خدمت را به طور کامل در بخش دولتی انجام می‌دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: