عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون تشریح کرد

اختصاص بیش از 3300 میلیارد ریال برای رشد تولید در آذربایجان غربی

اختصاص بیش از 3300 میلیارد ریال برای رشد تولید در آذربایجان غربی
کدخبر : 54781

بانک توسعه تعاون آذربایجان غربی بیش از 3300 میلیارد ریال در راستای رشد تولید و مهار تورم در استان اختصاص می دهد.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در سفر به ارومیه و در نشستی با معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی اعلام کرد:عملیاتی شدن شعار سال جزو راهبردهای بانک توسعه تعاون در سال 1402 است.

وی افزود: بانک توسعه تعاون استان آذربایجان غربی اقدامات مهم و موثری در راستای ارتقای توان تولید استان انجام دهد و شعب بانک توسعه تعاون در این استان جزو شعب برتر در سراسر کشور محسوب می شوند.

ایرانی ادامه داد:از شهریور سال گذشته تا کنون سه بار به آذربایجان غربی سفر کرده ام ، بازدید و اختصاص اعتبارات لازم برای تکمیل ، ایجاد و توسعه طرح های مهم تولیدی و اشتغالزایی استان جزو مهم ترین اولویت های این سفرها بوده است.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون با بیان اینکه برای مهار تورم و رشد تولید تسهیلات باید به سمت اقتصاد مولد سوق داده شود،گفت:بانک توسعه تعاون در سال های گذشته توانسته است نقش موثری در اقتصاد کشور خصوصا ارتقای نقش تعاونی ها،اشتغال روستایی، sme و طرحهای کوچک و زودبازده ایفا و انتظارات جامعه هدف را از جوان‌ترین بانک دولتی وتوسعه ای کشور برآورده کند .

در ادامه معاون هماهنگی اقتصادی استانداری آذربایجان غربی نیز با بیان اینکه دولت در سال جدید تمام توان خود را برای حمایت از تولید به کار گرفته است،گفت: حمایت های بانک توسعه تعاون از تولید واشتغال در استان قابل تقدیر است.

جواد کرمی افزود: شتاب دادن به تخصیص اعتبارات مصوب برای طرح ها و تفویض اختیارات بیشتر به استان برای عمل به این مهم بایدمورد توجه وتاکید دستگاه‌ها خصوصا بانکها قرار گیرد .

ایرانی در ادامه از شرکت سیمان ارومیه ، شرکت تعاونی رعد الکتریک ، تصفیه خانه ارومیه بازدید و بر عملیاتی شدن مصوبات در راستای ارتقای تولید این شرکت ها تاکید کرد.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون باحضور درشعبه ارومیه گفت: توسعه کیفی، طراحی محصول، تکریم مشتری،تحول گرایی و رونق اقتصاد تعاونی از مهمترین سرفصل‌های کاری همکاران در سراسر کشور باشد.

محمد جعفر ایرانی در ادامه با حضور در گلزار شهدا و مزار مبارز نستوه مرحوم حجت الاسلام حسنی با نثار فاتحه و گل به مقام ایشان ادای احترام کرد.

در این سفر احمد محمدی مدیر امور اعتباری بانک،درستی مدیرشعب استان،نصرتی راد معاون و نوجوان رییس حراست استان وی راهمراهی می کردند.

گفتنی است این چهارمین سفر عضو هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون به استان آذربایجان غربی از تیرماه سال ۱۴۰۱ می باشد که نشان از ظرفیت های این استان و نگاه مثبت مدیران این بانک دولتی در جهت حمایت از تولید و اشتغال است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: