بانک آینده

«گواهی سپرده سکه طلا»ی بانک آینده، با مزیت‌های ارزشی چندگانه

«گواهی سپرده سکه طلا»ی بانک آینده، با مزیت‌های ارزشی چندگانه
کدخبر : 54849

بانک آینده با هدف کاهش ریسک‌های خرید و نگه‌داری سکه و مزیت امکان وثیقه‌گذاری برای دریافت تسهیلات، «گواهی سپرده سکه طلا» را عرضه می‌کند.

 

گواهی سپرده کالایی سکه که از طریق سامانه‌های معاملاتی بورس اوراق بهادار می‌تواند معامله شود، دارای مزایایی هم‌چون: کارمزد پایین‌تر در خرید و فروش، معافیت مالیاتی، امکان وثیقه‌گذاری گواهی برای دریافت تسهیلات در آینده، مدیریت ریسک نگه‌داری و هم‌چنین نقدشوندگی بالاتر، برخوردار است.

دارندگان سکه بهار آزادی می‌توانند پس از اخذ نوبت از مرکز ارتباط با مشتریان بانک آینده، با در دست داشتن سکه به‌صورت فیزیکی، آن‌را به خزانه بانک آینده (یکی از انبارهای مورد تأیید شرکت بورس کالای ایران) تحویل داده و گواهی سپرده کالایی سکه را دریافت کنند. پس از یک‌روز کاری، قبض انبار به‌نام فرد صادر شده و تحویل‌دهنده سکه می‌تواند گواهی سپرده سکه طلای قابل‌معامله در بورس کالای ایران را تحویل بگیرد.

برای ترخیص سکه نیز، مالکان گواهی سپرده سکه طلا، یک‌روز پس از خرید سکه از بورس کالا، می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از شرکت کارگزاری خود به خزانه سکه طلا بانک آینده به‌نشانی: تهران، بزرگراه مدرس جنوب‌به‌شمال، تقاطع نلسون ماندلا، ابتدای خیابان بیدار، شماره‌ یک (برج آینده)، شعبه «مستقل مرکزی برج آینده» مراجعه کرده و سکه‌های خود را تحویل بگیرند.

هم‌چنین می‌توانند سال‌ها با پرداخت هزینه جزیی از مزیت انبارداری سکه استفاده نموده و با اطمینان خاطر نسبت به فروش و یا دریافت اصل سکه اقدام نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با مرکز ارتباط بانک آینده 27663000-021 تماس بگیرید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: