بانک پاسارگاد

اهتزاز پرچم مسئولیت‌های اجتماعی بانک پاسارگاد بر بام دماوند

 اهتزاز پرچم مسئولیت‌های اجتماعی بانک پاسارگاد بر بام دماوند
کدخبر : 55927

بانک پاسارگاد در ادامه فعالیت‌های خود در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی اقدامات سازنده‌ای در زمینه تأمین انرژی پایدار و ایجاد ارتباط امن در پناهگاه سوم قله دماوند انجام داد.

بانک پاسارگاد در راستای رویکرد متعالی و چشم‌انداز والای خود در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در حمایتی دیگر از جامعه ورزش کشور، از پاییز سال 1401با همکاری فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی ج.ا.ا. اقدامات ارزشمندی در راستای تأمین انرژی پایدار و ایجاد ارتباط امن بین بارگاه سوم دماوند و قرارگاه مرکزی قله دماوند در پلور انجام داده است. این بانک همچنین اقدامات لازم به‌منظور تأمین نیروی برق موردنیاز برای استقرار سیستم‌های ارتباطی و ایجاد روشنایی مورد نیاز کوه‌نوردان عزیز کشورمان در بارگاه سوم را مورد توجه قرار داده است و برای این منظور تعدادی باتری مختص آب‌وهوای آن منطقه با حمایت مالی بانک توسط فدراسیون کوهنوردی تهیه و به پناهگاه سوم قله دماوند منتقل شده است.

از جمله اهداف اصلی مورد نظر در این اقدام می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

- تأمین انرژی پایدار

- ایجاد ارتباط امن بین بارگاه سوم دماوند و قرارگاه مرکزی در پلور

- تأمین و ذخیره‌سازی نیروی برق برای رفع معایب روشنایی بارگاه سوم

 در جهت تحقق اهداف موردنظر در این طرح اقداماتی مانند: سیم‌کشی داخلی و خارجی ساختمان پناه‌گاه، نصب پروژکتور در چهار ضلع اصلی برای تأمین روشنایی بیرون ساختمان بارگاه، تأمین تجهیزات مورد نیاز جهت تأمین و ذخیره‌سازی برق، نورپردازی داخلی بارگاه، ایمن‌سازی درب‌های ساختمان اصلی بارگاه سوم، ایجاد شبکه، خط تلفن ثابت و اینترنت و بی‌سیم، استقرار موتور برق، نصب تابلو در جهت حفاظت از محیط‌زیست و... انجام شده است.

لازم به ذکر است حمایت از فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی با توجه به علاقه‌مندی مردم کشور عزیزمان ایران به گسترش و توسعه ورزش کوه‌نوردی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی بانک پاسارگاد و به منظور خرید باتری، تأمین روشنایی داخل و خارج پناهگاه، تهیه تابلو برق و موتور برق پناهگاه سوم صورت گرفته است و امور اجرایی و فنی راساً توسط فدراسیون مذکور در حال پیگیری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: