بیمه سامان

مقایسه بازدهی بیمه های عمر با سایر بازارهای موازی نادرست است

 مقایسه بازدهی بیمه های عمر با سایر بازارهای موازی نادرست است
کدخبر : 56019

معاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان با تاکید بر این که نگاه عموم مردم به بیمه های عمر باید از وجه سرمایه گذاری صرف و فقط با هدف کسب سود خارج شود، گفت: مقایسه بازدهی بیمه های عمر با سایر بازارهای موازی، بدون در نظر گرفتن مزایای بیمه های عمر، نادرست است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، شیما آراء با اشاره به این که بیمه گذاران با خرید بیمه‌نامه عمر اندوخته دار و تشکیل سرمایه، اندوخته های «خرد» خود را مدیریت می کنند، ادامه داد: این در حالی است برای سرمایه گذاری در بازارهای موازی، به سرمایه‌های «کلان» نیاز است.

وی افزود: بیمه های عمر، مجموعه کاملی از سرمایه گذاری و پوشش های بیمه ای هستند، بنابراین افرادی که برای خرید بیمه نامه عمر اقدام می کنند نباید به آن تنها دید سرمایه گذاری داشته باشند.

معاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان اظهار کرد: بیمه نامه عمر این امکان را فراهم می کند که افراد، سرمایه های خرد خود را سرمایه گذاری و تقسیط کنند و هرزمان که تمایل داشتند، آن را برداشت کنند.

آراء ادامه داد: شرکت های بیمه به عنوان نهاد مالی با استفاده از متخصصان و مشاوران سرمایه گذاری، منابع ناشی از فروش بیمه های عمر را در محل مناسب و با ثبات، سرمایه گذاری کرده و بیمه گذاران را در سود آن شریک می کنند.

وی افزود: شرکت بیمه سامان نیز طرح های متنوعی در رشته بیمه عمر و زندگی دارد که متقاضیان می توانند برای آشنایی و خرید آنها به شبکه فروش و یا سایت https://life.si24.ir/ مراجعه کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: