شرکت ملی پست

بررسی شاخص‌های کیفی آماده‌سازی رهسپاری مرسولات پستی

بررسی شاخص‌های کیفی آماده‌سازی رهسپاری مرسولات پستی
کدخبر : 56348

حمیدرضا فتاح؛ سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه منابع شرکت ملی پست در بازدید از مرکز تجزیه و مبادلات کشور، شاخص‌های کیفی آماده‌سازی رهسپاری مرسولات پستی را بررسی کرد.

به گزارش دفتر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت ملی پست، فتاح در این بازدید که صبح امروز 13 تیر 1402 صورت گرفت، ضمن تبریک اعیاد فرخنده قربان و غدیر و ولادت امام هادی (ع)، از تلاش های  شبانه‌روزی کارکنان شبکه پستی در راستای ارائخ خدمات‌ مطلوب و بهینه  به هموطنان تقدیر کرد.

 سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه منابع شرکت ملی پست، با حضور در بخش‌های اجرایی این مرکز شاخص‌های‌ کیفی اجرای عملیات پستی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد و بر ارتقای کیفیت و سرعت ارسال مرسولات پستی بیمه و ویژه در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت و حساسیت کار مرکز تجزیه و مبادلات، گفت: «نیازهای فنی و پشتیبانی این مرکز باید در اولویت‌های دستوری و اجرایی قرار گیرد.»

فتاح در بازدید از سالن ورزشی این مرکز، ضمن ابراز خرسندی از آمادگی این مجموعه در برگزاری دوره‌های آموزش ورزشی برای کارکنان پستی استان‌ تهران و مناطق پستی و فرزندان آنها، در خصوص تجهیز و به روز رسانی تجهیزات باشگاه، تمهیداتی را در دستور کار معاونت پشتیبانی قرار داد.

گفتنی است؛ در جریان این بازدید که با همراهی ایمان اصغرزاده مدیرکل توسعه سرمایه انسانی صورت گرفت، سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه منابع، با برخی از کارکنان و نیروهای شرکتی گفتگو کرده و در جریان مسائل و درخواست های آنها قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید