بیمه ملت

بیمه خود را با تخفیف بخرید؛ جشنواره عید تا عید بیمه ملت یک هفته تمدید شد

بیمه خود را با تخفیف بخرید؛ جشنواره عید تا عید بیمه ملت یک هفته تمدید شد
کدخبر : 56425

جشنواره عید تا عید بیمه ملت، با ارائه تخفیف تا سقف۷۰درصد در رشته‌های بدنه خودرو، عمر و حادثه، آتش‌سوزی منازل مسکونی و مهندسی به مدت یک هفته تا تاریخ۲۳تیرماه۱۴۰۲تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، به مناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر، جشنواره عید تا عید بیمه ملت با ارائه تخفیف‌های۲۵تا۷۰درصدی در رشته‌های بدنه خودرو، عمر و حادثه، آتش‌سوزی منازل مسکونی و مهندسی برگزار می‌شود.

در این جشنواره، از۸تا۲۳تیر ماه، مشتریان می‌توانند بدنه خودروی خود را در صورتی که ارزشی بالای یک میلیارد تومان دارد، با تخفیف۵۰درصدی بیمه کنند.

بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی هم در روزهای عید قربان تا روز جمعه۲۳تیرماه، با تخفیف۴۵درصدی تا سقف۷۰درصد به مشتریان ارائه می‌شود.

همچنین مشتریان می‌توانند از مزایای بیمه حوادث انفرادی و بیمه تورهای مسافرتی داخلی بیمه ملت با تخفیف۲۵درصدی بهره ببرند.

در کنار مشتریان حقیقی، کسب‌وکارها و فعالان حوزه صنعت و اقتصاد نیز می‌توانند در این جشنواره، بیمه مهندسی را با تخفیف۵۰درصدی دریافت کنند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره عید تا عید بیمه ملت و خریداری هر یک از این بیمه‌ها با مراجعه به آدرسhttp://apps.mellatinsurance.ir/AgentsSales/find-agent  با هر یک از نمایندگان بیمه ملت در محل زندگی خود تماس بگیرید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید