سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

تاکید بر نقش موثرتر تشکل های بخش خصوصی در اقتصاد کشور

 تاکید بر نقش موثرتر تشکل های بخش خصوصی در اقتصاد کشور
کدخبر : 56484

معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو در بیست و هفتمین آیین نکوداشت روز صنعت و معدن استان اصفهان بر نقش بیشتر تشکل های بخش خصوصی در اقتصاد کشور تاکید کرد .

علی نبوی در بیست و هفتمین آیین نکو داشت روز صنعت و معدن استان اصفهان که با حضور مقامات و مسئولان استانی و فعالان اقتصادی برگزار شد ، با اشاره به سهم بزرگ استان اصفهان در بخش های مختلف از جمله صنعت کشور گفت : تشکل های بخش خصوصی در واکاوی مشکلات و ارائه راهکارهای موثر برای حل آنها ، به منزله بازوی توانمند برای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور مطرح هستند.

نبوی تصریح کرد: حضور فعال و موثر تشکل های بخشی خصوصی می تواند به جامع بودن سیاست گذاری در بخش های مختلف و رسیدن به هدف مشترک که همانا رشد اقتصادی کشور است ، کمک شایانی نماید. معاون وزیر صمت در ادامه بررسی برنامه هفتم را فرصتی مناسبی برای بخش صنعت و معدن توصیف کرد که در آن توجه بسیاری به بخش های معدن ، خوشه سازی صنعتی و افزایش توان صادرات شده است. در این مراسم همچنین از چند واحد نمونه صنعتی و معدنی استان اصفهان تقدیر به عمل آمد .

رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران همچنین در ادامه از کارخانجات گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به عنوان بزرگترین مجتمع تولید کننده لوازم خانگی کشور دیدن کرد .

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید