در پیامی از سوی دکتر ناصحی:

بهزیستی و تامین اجتماعی از ارکان تاثیرگذار حمایتی در جامعه هستند

بهزیستی و تامین اجتماعی از ارکان تاثیرگذار حمایتی در جامعه هستند
کدخبر : 56833

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سازمان بهزیستی و تامین اجتماعی در حوزه خدمات رسانی به افراد دارای معلولیت، بازنشستگان و افراد ذی نفع تاثیرات قابل توجهی دارند.

به گزارش پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر محمد مهدی ناصحی در پیامی به مناسبت 25 تیرماه مصادف با روز بهزیستی و تامین اجتماعی گفت: 25 تیرماه در تقویم به عنوان« روز بهزیستی و تأمین اجتماعی» نامگذاری شده که در قالب هفته بهزیستی و تامین اجتماعی گرامی داشته می شود. همگان واقف هستند که این دو سازمان در حوزه عملکردی نقش اثرگذاری در خدمات رسانی به بازنشستگان، مددجویان و تمامی افراد تحت پوشش خود دارند؛ بدون شک طی سال های گذشته خدماتی که بهزیستی و تامین اجتماعی به آحاد جامعه ارایه دادند توانسته به میزان قابل توجهی از بار مشکلات آنها کاهش دهد. با توجه به این که قشرهای آسیب پذیر و کم درآمد جامعه از مخاطبان تأمین اجتماعی و بهزیستی هستند، ارائه خدمات درست و به موقع، موجب افزایش امید و رضایتمندی در این گروه ها شده و دست اندرکاران این دو نهاد برای نیل به این هدف مهم باید بیش از گذشته نسبت به رفع مشکلات مردم اهتمام ورزند . بدون تردید این هفته، فرصت مناسبی برای بیان اهمیت، کارکردها و خدمات گسترده و مؤثر این دو مجموعه خدماتی است که در جهت تحقق عدالت و خدمت به محرومان و اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه شکل گرفته اند .

اینجانب ضمن گرامیداشت این هفته، برای تمامی تلاشگران و خدمتگزاران در سازمان بهزیستی و تامین اجتماعی آرزوی توفیق و سلامتی دارم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید