در آیین قدردانی از برگزیدگان نخستین جشنواره ورزش نهادناظر صنعت بیمه از سوی عضو هیات عامل مطرح شد:

نشاط سرمایه انسانی در گرو توسعه ورزش سازمانی است

نشاط سرمایه انسانی در گرو توسعه ورزش سازمانی است
کدخبر : 56907

توجه به بعد نرم منابع انسانی از الویت های معاونت توسعه مدیریت و منابع به شمار می آید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مجتبی حیدری _ معاون توسعه مدیریت و منابع _ که در آیین تقدیر از ورزشکاران برتر نهاد ناظر صنعت بیمه سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: سلامت روانی با آمادگی جسمانی ارتباط معناداری دارد که مسیر آن از شاهراه توسعه ورزش سازمانی می گذرد.

عضو هیات عامل بیمه مرکزی، ارتقای سطح تعاملات درون سازمانی را از پیامدهای مثبت ورزش کارکنان دانست و افزود: تداوم رقابت های ورزشی در بیمه مرکزی علاوه بر تقویت انگیزه های فردی، هم افزایی بین بخشی را به دنبال دارد و فاصله بین مدیران و بدنه سازمان را نیز کم خواهد کرد.

مجتبی حیدری با تشریح سیاست های بیمه مرکزی در خصوص گسترش فضای ورزشی از تمامی دست اندرکاران این امر خواست تا درصد مشارکت کارکنان در فعالیت های ورزشی و رقابت های مختلف را افزایش دهند.

گفتنی است در ابتدای این نشست، علیرضا محمد علی _ مسئول ورزش بیمه مرکزی_ از تلاش برای برپایی المپیاد فراگیر ورزش در سطح صنعت بیمه خبر داد و گزارشی از برپایی المپیاد پیشین و رقابت های بیمه مرکزی و صنعت بیمه ارائه کرد.

در پایان این آیین از برگزیدگان رقابت های ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان در رشته های پینگ پنگ، فوتبالدستی، شطرنج، دارت و چند رشته ورزشی دیگر با اهدای لوح و جایزه نقدی، قدردانی شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید