بانک ملی ایران

میز خدمت بانک ملی ایران در دومین سفر دوره ای رئیس جمهور به کهگیلویه وبویراحمد

میز خدمت بانک ملی ایران در دومین سفر دوره ای رئیس جمهور به کهگیلویه وبویراحمد
کدخبر : 56965

همزمان با سفر آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان به استان کهگیلویه وبویراحمد،محمد نجف زاده، عضو هیات عامل ومعاون امورشعب وبازاریابی منطقه دو کشور در "میز ارتباطات مردمی بانک ملی ایران" در شهر یاسوج حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،نجف زاده با حضور در "میز ارتباطات مردمی بانک در دومین دوره سفر ریاست جمهوری " مستقر در اداره کل امور اقتصادی و دارایی، راهکارهایی را برای حل بهتر مشکلات  ارباب رجوع، ارائه کرد.

معاون امور شعب وبازاریابی منطقه دو بانک ملی ایران در این سفر همچنین با علی نظامی رئیس سازمان‌ بازرسی وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیدار و گفتگو کرد.

نجف زاده دراین نشست با اشاره به منابع ومصارف این استان گفت: بانک ملی ایران با وجود محدودیت منابع مالی، حامی معیشت مردم وطرح های کلان استان کهگیلویه وبویراحمد است.

وی با تاکید بر ظرفیت گردشگری و منابع طبیعی این استان، ایجاد اتحادیه های اقتصادی با محوریت و تجمیع هدفمند منابع را بهترین راه توسعه این استان عنوان کرد.

در ادامه این دیدار،علی نظامی ، رئیس بازرسی وزارت امور اقتصادی ودارایی ونماینده تام الاختیار وزیر اقتصاد در دومین سفر استانی به کهگیلویه و بویراحمد، خواستار مشارکت بانک ملی ایران درپروژه های استانی شد.

در پایان این دیدار، نجف زاده از میز خدمت بانک ها و سایر واحدهای اداره کل امور اقتصادی ودارایی این استان بازدید کرد.

گفتنی است عضو هیات عامل بانک در این سفر از شعبه غدیر یاسوج نیز بازدید کرد.

نجف زاده در این بازدید که منصور دانش آموز  رئیس اداره امور شعب استان کهگیلویه وبویراحمد نیز حضور داشت،  ضمن تقدیر از کارکنان این شعبه در فضایی صمیمی با آنها گفت و گو کرده و راهکارهای لازم را برای پیشرفت امور این شعبه ارائه داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید