مدیرعامل بیمه البرز در جمع کارکنان مجتمع خدمات بیمه ای رضوی

از اجرای آزمایشی ارزیابی خسارت آنلاین در تهران تا ارائه 5 محصول جدید بیمه ای

از اجرای آزمایشی ارزیابی خسارت آنلاین در تهران تا ارائه 5 محصول جدید بیمه ای
کدخبر : 57796

مدیرعامل بیمه البرز با حضور در مجتمع خدمات بیمه ای رضوی با اشاره به عزم راسخ بیمه البرز در راستای اجرای سیاست های توسعه محور اقتصادی دولت گفت: با راهبری بیمه البرز، دو شرکت بیمه ای مستقیم و اتکایی در سوریه تاسیس شده است که این مهم نشان از اراده بیمه البرز در تحقق دیپلماسی اقتصادی صنعت بیمه دارد.

موسی رضایی حمایت همه جانبه ازشبکه و نمایندگان فروش را امری ضروری دانست و از طرح شوکا بعنوان ابزاری قدرتمند برای افزایش سهم بیمه های زندگی در پرتفوی شرکت نام برد که می تواند منافع شرکت و مشتری را توامان تامین نماید.

انجام اقدامات چشمگیر بمنظور هوشمند سازی کامل فرآیندهای صدور و پرداخت خسارت یکی دیگر از محورهای سخنان مدیرعامل بیمه البرز در جمع کارکنان مجتمع خدمات بیمه ای رضوی بود که اجرای آزمایشی ارزیابی خسارت آنلاین در پایتخت و توسعه نرم افزار بیمه خسارت درمان را از جمله این اقدامات برشمرد.

وی همچنین با ابراز امیدواری از مسیر درخشان پیش روی این شرکت و همت و همیت مدیران برای آینده آفرینی و ایجاد تحولات با محوریت حاکمیت داده در بیمه البرز از ارائه 5 محصول جدید بیمه ای در آینده ای نزدیک خبر داد.

در پایان این دیدار صمیمانه از زحمات مجتبی قمری گل رئیس پیشین مجتمع خدمات بیمه ای رضوی قدردانی و مجید میرزائی بعنوان رئیس جدید این مجتمع معرفی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: