بیمه میهن

برگزاری نشست مشترک بیمه میهن با رئیس سازمان حج و‌ زیارت خراسان رضوی

برگزاری نشست مشترک بیمه میهن با رئیس سازمان حج و‌ زیارت خراسان رضوی
کدخبر : 57971

در نشست مشترک بیمه میهن با ریاست سازمان حج و زیارت خراسان رضوی، مدیران ستاد بازسازی عتبات عالیات و روسای مواکب اربعین، مرتضی سبزه کار، مدیر نمایندگی مشهد، جزئیات تفاهم‌نامه منعقدشده بین بیمه میهن و سازمان حج‌ و‌ زیارت را برای حضار تشریح کرده و در ادامه این نشست به سوالات و ابهامات حاضرین پاسخ داده شد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی بیمه میهن، مرتضی سبزه‌کار، مدیر نمایندگی بیمه میهن در شهر مشهد مقدس، در این جلسه جزئیات بسته‌های اربعین برای زوار از جمله مراکز طرف قرارداد درمانی، تعداد آمبولانس‌ها و بیمه‌های خودور و اشخاص را تشریح کرد.

وی اظهار کرد: خدمات در قالب 3 بسته 350,000، 450،000و 550،000 ریالی خواهد بود که جزئیات این بسته‌ها در سایت شرکت به آدرس www.mihaninsurance.com در گزینه اربعین به طور کامل برای استفاده هم‌وطنان قرار گرفته است.

همچنین سبزه‌کار درخصوص نحوه خدمت‌رسانی به زوار اربعین تاکید کردند که نمایندگان بیمه میهن هم‌اکنون در مرز و ستادهای این شرکت در نجف، کربلا ، کاظمین و سامرا مستقر هستند.

لازم به ذکر است، بیمه میهن که امسال بیمه‌گر بیمه اربعین است، در قالب 3 بسته به زوار اربعین خدمات بیمه‌ای ارئه خواهد کرد و زوار اربعین در هنگام ثبت‌نام در سامانه سماح با انتخاب هر کدام از این بسته‌ها به دلخواه می‌توانند خود را بیمه کنند تا در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای بتوانند به سهولت از خدمات بیمه‌ای با توجه به هزینه سنگین بیمارستانی در کشور عراق استفاده نمایند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: