در پی فرمان رییس جمهوری انجام شد؛

حضور میدانی و رسیدگی فوری مدیرعامل بانک مسکن به مشکلات پروژه سبحان قرچک

حضور میدانی و رسیدگی فوری مدیرعامل بانک مسکن به مشکلات پروژه سبحان قرچک
کدخبر : 58338

در پی فرمان حجت‌الاسلام دکتر سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور در خصوص رسیدگی فوری به پروژه 1100 واحدی سبحان2 قرچک، دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن و هیات همراه در محل پروژه در منطقه قرچک ورامین حاضر و با پیمانکاران این پروژه بلاتکلیف مذاکره کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ دکتر حسینی با حضور در پروژه سبحان2 به بررسی سازه‌ها و استحکامات منطقه و واحدهای مسکونی پرداخت.

مدیرعامل بانک مسکن همچنین ضمن مذاکره با نمایندگان وزارت راه و شهرسازی و پیمانکاران پروژه، فرماندار و شهردار ورامین به تحقیق در خصوص دلایل عدم واگذاری واحدها پرداخت و بر لزوم تقویت، ایمن‌سازی و تکمیل فوری آن‌ها تاکید کرد.

به دستور دکتر حسینی مقرر شد به منظور بهره برداری هر چه سریع‌تر از پروژه سبحان، در اسرع وقت تیمی متشکل از کارشناسان بانک مسکن و نمایندگان وزارت راه و شهرسازی به پیگیری، تفحص و انجام اقدامات لازم در راستای ایمن‌سازی زیرساخت‌ها و تکمیل این پروژه بپردازند.

بنابر این گزارش، رییس جمهور در جلسه روز پنجشنبه با وزیر مسکن و شهرسازی و مدیرعامل بانک مسکن، در خصوص تعیین تکلیف فوری پروژه سبحان 2 و اطلاع‌رسانی دقیق واقعیت پروژه و روند اقدامات انجام شده به مردم منطقه دستوراتی را صادر کرده است.

در این پروژه که از سال 83 توسط بخش خصوصی کلنگ زنی شده و در سال 93 فرایند ساخت آن به مرحله تکمیل رسیده است؛ دلایلی اعم از عدم استحکام و ایمنی ساختمان‌ها و نشست آن‌ها، دریافت نکردن پایان کار از سوی شهرداری و مشخص نشدن وضعیت بدهی‌ها باعث شده تا حتی یک واحد از مجتمع مسکونی تاکنون به بازار مسکن عرضه نشود.

طی این بازدید، اعضای هیات مدیره و برخی مدیران ستادی بانک مسکن، نمایندگان وزارت راه و شهرسازی و پیمانکاران پروژه نیز حضور داشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: