همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال

برگزاری دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال با همکاری ایرانسل

برگزاری دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال با همکاری ایرانسل
کدخبر : 58939

دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال با رویکرد تحول دیجیتال در صنایع، با همکاری اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال از ۷ شهریور ۱۴۰۲ در هتل المپیک تهران، با همکاری راهکارهای سازمانی ایرانسل آغاز شده و تا ۹ شهریور ۱۴۰۲، ادامه دارد. هدف از برگزاری این رویداد، گردهم آوردن ارکان تأثیرگذار این حوزه از جمله شرکت‌های بزرگ معدنی، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها، سرمایه‌گذاران و نخبگان داخلی و بین‌المللی است تا انقلاب صنعتی نسل چهارم در این حوزه را مورد بررسی تخصصی قرار دهند. همچنین در این رویداد آخرین تحولات روز دنیا در حوزه هوشمندسازی معادن مورد مطالعه قرار گرفته تا با بحث و تبادل نظر تخصصی کارشناسان، نیازهای این حوزه شناسایی و راهکارهای کارآمد، مطرح ‌شود.

راهکارهای سازمانی ایرانسل در این همایش با حضور در کارگاه‌های آموزشی، تجارب خود را در زمینه تحول دیجیتال در صنعت معدن با شرکت‌کنندگان به اشتراک می‌گذارد.

همچنین راهکارهای سازمانی ایرانسل با حضور در بخش نمایشگاهی این رویداد که بازدید از آن برای عموم آزاد است، خدمات و محصولات خود برای تحقق تحول دیجیتال در صنعت را به علاقه‌مندان معرفی می‌کند.

«راهکارهای نوین دیجیتال بر بستر شبکه 5G»، «راهکار پیامک مبتنی بر موقعیت جغرافیایی»، «راهکار NB-IoT مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا»، «راهکار پیاده‌سازی سیستم‌های ناوگان سبز»، «راهکار شبکه خصوصی (4G) Private LTE» و «راهکار سیستم بی‌سیم واکه»، از جمله خدمات و محصولات راهکارهای سازمانی ایرانسل در بخش نمایشگاهی دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال است.

در بخش همایش‌های این رویداد نیز، حاضران از جمله متخصصان، مدیران و فعالان حوزه صنعت و دیجیتال، محورهای «مروری بر آخرین تحولات معدنکاری دیجیتال در جهان»، «بررسی زیر ساخت های معدنکاری دیجیتال در ایران»، «توجیه سرمایه گذاری؛ تأثیرات بالقوه دیجیتالی شدن و کاهش هزینه‌های پیاده سازی»، «صنعت نسل ۴.۰؛ اتصال سیستم‌های تولید فعلی به ابزارهای دیجیتال»، «ایجاد مرکز نوآوری دیجیتال در صنعت و الزامات توسعه اکوسیستم دانش‌بنیان در معدنکاری هوشمند»، «ابزار دیجیتال برای مدیریت امور اکتشاف و معادن»، «فناوری‌های دیجیتال برای نظارت و ایمنی معدن»، «نقش تحولات دیجیتال در تعمیر و نگهداری تجهیزات و ماشین آلات معدنی»، «انتقال تجربیات و ایجاد ارتباط پایدار بین فعالان حوزه دیجیتال و معادن»، «اهمیت و لزوم فرهنگسازی و تربیت نیروی انسانی متخصص» و «ضرورت تأمین انرژی پایدار در توسعه صنایع معدنی» را در کنار یکدیگر مورد بحث و تبادل‌ نظر قرار می‌دهند.

دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال با رویکرد تحول دیجیتال در صنایع، با همکاری اولین و بزرگترین اپرتور دیجیتال ایران، از ۷ شهریور ۱۴۰۲، از ساعت ۸ تا ۱۷ در هتل المپیک تهران آغاز به کار کرده و تا ۹ شهریور ۱۴۰۲ ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: