بانک ملی ایران

پرداخت وام ازدواج بانک ملی ایران طی پنج ماه به بیش از 35 هزار زوج رسید

پرداخت وام ازدواج بانک ملی ایران طی پنج ماه به بیش از 35 هزار زوج رسید
کدخبر : 59084

کمک به ازدواج جوانان از مهم ترین سیاست‌های اعتباری بانک ملی ایران محسوب می شود و براین اساس طی پنج ماه نخست امسال بیش از 35 هزار جوان ایرانی، زندگی مشترک خود را با تسهیلات بانک ملی ایران آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، وام قرض الحسنه ازدواج در تمامی شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور با رویکرد تسریع و تسهیل در راستای ترویج سنت حسنه و امر مقدس ازدواج جوانان بی وقفه پرداخت می شود که براین اساس بانک ملی ایران با رویکرد حمایت از ازدواج جوانان از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه تعداد 70 هزار و 581 فقره وام ازدواج به متقاضیان پرداخت کرده است.

از این رو، این تسهیلات به ارزشی بالغ بر 143 هزار و 470 میلیارد ریال پرداخت شده و با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی، بانک ملی ایران به طور متوسط 470 فقره وام ازدواج در هر روز پرداخت کرده است.

همچنین بانک ملی ایران در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی خود و همسویی با برنامه های دولت مبنی بر حمایت از فرزند آوری خانواده ها، در همین مدت 53 هزار و 364 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه فرزند آوری به 86 هزار و 313 متقاضی پرداخت کرده است.

گفتنی است، این بانک تاکنون به تمامی پرداخت تسهیلات تکلیفی خود عمل کرده و طی سال گذشته نیز سهم عمده ای در پرداخت وام های قرض الحسنه ازدواج و فرزندآوری به متقاضیان در شبکه بانکی داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: